Komplet punktów w Białej!

Komplet punktów w Białej!W sobotę 13 października Orlicy rozgrywali w Białej Podlaskiej mecze z tamtejszym Jagiellończykiem Biała Podlaska i DAF-em II Łuków.

W pierwszym spotkaniu Orlęta walczyły z przeciwnikami z Łukowa. Już początkowe minuty wskazywały, że to będzie mecz tylko do jednej bramki - tej bronionej przez łukowian. Wynik otworzył Sebastian Walczyna.

Chwilę później Jakub Belniak podwyższył na 2:0. Przed przerwą jeszcze jedną bramkę zdążył strzelić Mikołaj Mitura i po pierwszej odsłonie było 3:0 dla Orląt. Druga połowa to zdecydowana dominacja naszych Orlików. Worek z bramkami rozwiązał pięknym strzałem z rzutu wolnego Cyprian Wardziak. Kolejne gole zdobywali kolejno: ponownie Sebastian Walczyna, Cyprian Wardziak, Sebastian Baryła i Jakub Świerczewski, a wynik meczu ustalił strzelając swoją drugą bramkę w meczu Sebastian Baryła.

Orlęta Radzyń Podlaski – DAF Łuków 9:0 (3:0)

Bramki: Sebastian Walczyna x2, Cyprian Wardziak x2, Sebastian Baryła x2, Mikołaj Mitura, Jakub Belniak, Jakub Świerczewski
Orlęta: Bartłomiej Rola - Ziemowit Niewęgłowski, Sebastian Baryła, Jan Łaskarzewski, Cyprian Wardziak, Mateusz Kapitan, Sebastian Walczyna oraz Jakub Belniak, Damian Borkowski, Jakub Kolęda, Mateusz Brudkowski, Konrad Dobosz, Jakub Świerczewski, Mikołaj Mitura

Drugi mecz z Jagiellończykiem Biała Podlaska był podobny do tego pierwszego z DAF-em. Radzynianie ruszyli z dużym impetem na bramkę gospodarzy. Najpierw Mateusz Kapitan strzelił gola, a chwilę później jego wyczyn skopiował Sebastian Walczyna i było 2:0 dla Orląt. Przed przerwą gospodarze zdobyli w zamieszaniu podbramkowym kontaktową bramkę, ale to wszystko, na co było ich stać. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i nadal na boisku dominowały Orlęta. Najpierw na 3:1 strzelił Jan Łaskarzewski, później Sebastian Walczyna, a wynik meczu ustalił Jakub Świerczewski.

Jagiellończyk Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski 1:5 (1:2)
Bramki: Sebastian Walczyna x2, Mateusz Kapitan, Jan Łaskarzewski, Jakub Świerczewski