ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

XVII Mistrzostwa Orlika starszego rocznik 2004 .

Udostępnij
W sobotę 31 stycznia w Kąkolewnicy odbyły się XVII Mistrzostwa Orlika starszego rocznik 2004 . W turnieju brało udział szesnaście zespołów podzielonych na cztery grupy , nasz klub reprezentowały dwie drużyny . Pierwszy z nich zajął pierwsze miejsce w grupie drugiej i awansował do półfinałów zawodów, druga zaś trzecie miejsce które nie dało awansu do półfinału . W meczu półfinałowym I zespół Orląt uległ 1 do 0 z DAF I Łuków i w meczu o III miejsce pokonał Huragan I 3:0. Królem strzelców turnieju został Cyprian Wardziak - Orlęta Radzyń.
 
Orlęta wystąpiły w następującym składzie:
Anna Adamska, Bartłomiej Rola, Ziemowit Niewęgłowski, Damian Borkowski, Cyprian Wardziak ,Sebastian Walczyna, Jan Łaskarzewski, Mateusz Kapitan, Kuba Świerczewski, Kacper Głos, Jakub Kolęda, Sebastian Baryła, Mateusz Brudkowski, Jakub Belniak,
 
Mecze półfinałowe:
DAF I Łuków - Orlęta Radzyń I 1:0
Huragan I  - AMPLUS I   0:3   
Mecz o III miejsce:  Orlęta Radzyń I - Huragan I  3:0 
Mecz o I miejsce: DAF I Łuków - AMPLUS I Łuków  1:0
 Najlepszy bramkarz: Bartosz Biernacki (DAF I Łuków)
Najlepszy zawodnik: Krystian Osiński (AMPLUS Łuków)

 

Zdjęcie Pani Edyta Kolęda

Grupa I Wyniki spotkań

 

Lp.

Nazwa drużyny

AP TOP 54 II

DAF I

Lutnial

Unia

Krzywda

Punkty

Bramki

Miejsce

1

AP TOP 54 II

x

1:4

3:0

1:0

6

5 - 4

II

2

DAF I

4:1

x

3:0

2:0

9

9 - 1

I

3

Lutnia Piszczac

0:3

0:3

x

0:0

1

0 - 6

IV

4

Unia Krzywda

0:1

0:2

0:0

x

1

0 - 3

III

 

Grupa II

 

Lp.

Nazwa drużyny

AP TOP 54 II

Huragan Międzyrzec II

Grom

Kąkolewnica I

Orlęta Radzyń I

Punkty

Bramki

Miejsce

1

AP TOP 54 III

x

2:0

0:1

0:4

3

2 - 5

III

2

Huragan Międzyrzec II

0:2

x

0:4

0:1

0

0 - 7

IV

3

Grom

Kąkolewnica I

1:0

4:0

x

0:0

7

5 - 0

II

4

Orlęta Radzyń I

4:0

1:0

0:0

x

7

5- 0

2:0 karne

z Gromem

 

Wyniki spotkań Grupa III

 

 

Lp.

Nazwa drużyny

DAF III

Huragan I

AMPLUS II

Orlęta

Radzyń II

Punkty

Bramki

Miejsce

1

DAF III

x

0:0

0:3

0:3

1

0 - 6

IV

2

Huragan I

0:0

x

1:0

2:1

7

3 - 1

I

3

AMPLUS II

3:9

0:1

x

2:0

5

5 - 1

II

4

Orlęta

Radzyń II

3:0

1:2

0:2

x

3

4 - 4

III

 

 

Grupa IV Wyniki spotkań

 

Lp.

Nazwa drużyny

AP TOP 54 I

DAF II

AMPLUS I

Grom

Kakolewnica II

Punkty

Bramki

Miejsce

1

AP TOP 54 I

x

5:0

1:1

4:0

7

10 - 1

II

2

DAF II

0:5

x

0:6

3:0

3

3 - 11

III

3

AMPLUS I

1:1

6:0

x

5:1

7

12 - 2

I

4

Grom

Kakolewnica II

0:4

0:3

1:5

x

0

1- 12

IV

 

 



 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Orliki

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem