ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (22-23.05)

Udostępnij

Całkiem nieźle w rozgrywanych we wtorek i środę spotkaniach spisali się juniorzy i trampkarze Orląt-Spomlek. Po trzy punkty sięgnęły drużyny Edmunda Koperwasa i starsza z ekip Rafała Borysiuka. Remis w Świdniku zanotowali trampkarze młodsi, a ich rok starsi koledzy ulegli Avii 0:2.

 

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Górnik Łęczna 3:2 (0:1)
Bramki dla Orląt: Dominik Rycaj 48', 90+2', Krystian Pawlina 58'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Adrian Pinkus, Piotr Zieliński, Krystian Zając, Mikołaj Golec, Dominik Rycaj, Krystian Pawlina, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Oskar Siwek, Piotr Madejski.
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: Bardzo ciężkie spotkanie. Martwią stracone na własne życzenie bramki. Pierwsza na pewno taka była. W drugich połowach ostatnio gramy o wiele lepiej niż w pierwszych, podobnie było w weekend w Puławach. Po przerwie znowu pierwsze minuty przyniosły nam wyrównującego gola i szybkie prowadzenie. Dominowaliśmy w drugiej połowie. Mecz był pełen dramaturgii, bo strzeliliśmy gola w ostatniej minucie. To bardzo cieszy. Mecz był wyrównany, momentami ze wskazaniem na Górnika, ale to my wyszliśmy z niego zwycięsko. 

Juniorzy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Widok Lublin 4:0
 (3:0)
Bramki dla Orląt: Kacper Musiatowicz 27', 33', 66', Dawid Niedźwiedzki 35'
Orlęta-Spomlek: Patryk Szczygieł - Dawid Niedźwiecki, Jakub Mainusz, Kacper Kania, Przemysław Jaworski (50' Michał Kalicki), Mateusz Stefaniak, Kacper Musiatowicz, Jakub Kowalik (41' Piotr Oramus), Dawid Mitroniuk (60' Patryk Burda), Bartosz Idzikowski, Jan Bożym. 
Komentarz trenera
Artur Idzikowski
: Pewnie gdyby nasze boisko było w lepszym stanie, moglibyśmy wygrać nawet wyżej. Byliśmy lepsi, mieliśmy więcej sytuacji na strzelenie bramek, rywal nie stworzył sobie praktycznie żadnej. Spokojne, pewne zwycięstwo po naszej stronie. 

Trampkarze starsi
Avia Świdnik Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0 
(1:0)
Orlęta-Spomlek
: Kacper Sidor - Gabriel Radczuk, Wojciech Steć, Krystian Kowalczyk, Bartek Sierpień, Sebastian Walczyna, Mikołaj Komar, Jakub Zabielski, Damian Mazur, Dominik Lubka, Piotr Kuźma oraz Igor Hryciuk, Adrian Snochowski, Kamil Sikora, Norbert Kaznowski, Mateusz Masłowski. 
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: komentarz wkrótce

Trampkarze młodsi
Avia Świdnik Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:2
(1:1)
Bramki dla Orląt:  Mateusz Waszczuk 18', Sebastian Baryła 69' 
Orlęta-Spomlek:  Cyprian Wardziak - Kacper Aleksandrowicz, Jakub Rogoziński, Sebastian Zinko, Kacper Głos, Aleks Głos, Ziemowit Niewęgłowski, Jakub Kowalski, Jakub Belniak, Sebastian Baryła, Anna Adamska oraz Wiktor Golec, Damian Borkowski, Mateusz Waszczuk, Jakub Kolęda, Jan Łakarzewski, Damian Dragan. 
Komentarz trenera
Sebastian Żądełek: Powiem szczerze, że mecz był bardzo dziwny. Po pierwsze jechaliśmy do Świdnika nie w składzie, jakim bym tego chciał. Zaczęliśmy bardzo dobrze, bo strzeliliśmy gola na 1:0. Po chwili daliśmy sobie strzelić gola, pozwoliliśmy się rozhuśtać zawodnikom ze Świdnika. Na początku drugiej połowy dostaliśmy czerwoną kartkę, graliśmy do końca w 10. Straciliśmy gola na 2:1 i w końcówce wyrównaliśmy. Obie strony miały swoje sytuacje, nieco pokrzyżowała nam szyki czerwona kartka, wtedy mielibyśmy jeszcze większe szanse na triumf. Ważne, że gramy, punktujemy i strzelamy bramki. W sobotę gramy z Lubartowem, liczymy na trzy punkty, bo jesteśmy w dobrej formie i obecnie stać nas na wygrywanie z każdym w naszej grupie. 

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Ostatnie dodane zdjęcia

Osób online

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem