Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (22-23.05)

Całkiem nieźle w rozgrywanych we wtorek i środę spotkaniach spisali się juniorzy i trampkarze Orląt-Spomlek. Po trzy punkty sięgnęły drużyny Edmunda Koperwasa i starsza z ekip Rafała Borysiuka. Remis w Świdniku zanotowali trampkarze młodsi, a ich rok starsi koledzy ulegli Avii 0:2.

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Górnik Łęczna 3:2 (0:1)
Bramki dla Orląt: Dominik Rycaj 48', 90+2', Krystian Pawlina 58'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Adrian Pinkus, Piotr Zieliński, Krystian Zając, Mikołaj Golec, Dominik Rycaj, Krystian Pawlina, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Oskar Siwek, Piotr Madejski.
Edmund Koperwas: Bardzo ciężkie spotkanie. Martwią stracone na własne życzenie bramki. Pierwsza na pewno taka była. W drugich połowach ostatnio gramy o wiele lepiej niż w pierwszych, podobnie było w weekend w Puławach. Po przerwie znowu pierwsze minuty przyniosły nam wyrównującego gola i szybkie prowadzenie. Dominowaliśmy w drugiej połowie. Mecz był pełen dramaturgii, bo strzeliliśmy gola w ostatniej minucie. To bardzo cieszy. Mecz był wyrównany, momentami ze wskazaniem na Górnika, ale to my wyszliśmy z niego zwycięsko.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Widok Lublin 4:0