Trampkarz Młodszy - ostatnie spotkania

Trampkarz młodszy - ostatnie spotkaniaPN Motor Lublin - Orlęta 5:2 (20.08.2013)

Trudno jest ustalić taktykę - sposób prowadzenia gry pod przeciwnika, którego się kompletnie nie zna, dlatego zapłaciliśmy „frycowe” za nieobecność w dwóch ostatnich latach w Lidze Wojewódzkiej. W pierwszej połowie przeciwnik przewyższał nas pod względem taktycznym i w pewnych elementach wyszkolenia technicznego.

Do przerwy wynik brzmiał 3:1 dla gospodarzy. Bramkę dla Orląt zdobył Kacper Lipiński. W drugiej części spotkania gra już była bardziej wyrównana. Sytuacji do strzelenia bramek nie brakowało zarówno po jednej, jak i drugiej stronie. Naszym mankamentem było zbytnie skracanie pola gry – łapanie przeciwnika na spalone, co nie zawsze nam się udawało. Myślę, że w rewanżu takich błędów już nie popełnimy. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że sędziowie w takich meczach też pobierają naukę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Motoru Lublin. Drugą bramkę dla Orląt zdobył Damian Pietrzela.

Widok Lublin - Orlęta 3:7 (25.08.2013)

Drugi z kolei nasz mecz wyjazdowy w Lublinie, tym razem z drużyną Widoku. Początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku, jakim zakończyło się spotkanie. Już w 3. minucie straciliśmy bramkę po błędzie lewego obrońcy. W pierwszej części meczu gra toczyła się w środkowej strefie boiska i była wyrównana. W końcówce pierwszej połowy uzyskaliśmy przewagę i wykorzystaliśmy nadarzające się sytuacje bramkowe. Wynik do przerwy 2:4. Druga połowa przebiegała już pod nasze dyktando. Mieliśmy znaczną przewagę. Górowaliśmy nad przeciwnikiem przede wszystkim lepszym przygotowaniem fizycznym. W drugiej połowie występowali już wszyscy zawodnicy (również ci z ławki rezerwowych), lecz w ostatniej minucie meczu nie ustrzegliśmy się błędu i daliśmy sobie wbić jeszcze jedną bramkę. Nie wpłynęło to jednak znacząco na wynik końcowy i podopieczni trenera Dariusza Banaszuka musieli uznać naszą wyższość. Mecz zakończył się rezultatem 7:3 na naszą korzyść. Strzelcy bramek: Siwek Oskar - 4, Lipiński Kacper, Kot Grzegorz, Madejski Piotr.

Zapraszamy na nasz następny mecz z MUKS Kraśnik, który odbędzie się 28.08.2013 (środa) o godz. 11.00.