ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Zaległe zwycięstwo trampkarzy starszych

Udostępnij

Avia Świdnik nie okazała się wymagającym przeciwnikiem dla trampkarzy młodszych naszego klubu. Podopieczni Artura Idzikowskiego wygrali w Świdniku aż 8:0 (3:0). Połowę dorobku bramkowego naszej drużyny zdobył Oskar Siwek. 

Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:8 (0:3)
Bramka dla Orląt: Kacper Stolarczyk 4', Arkadiusz Korolczuk 7', Oskar Siwek 38', 44', 54', 77', Adrian Pinkus 65', Bartłomiej Pękała 78'
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Jakub Mainusz, Arkadiusz Korolczuk, Kacper Kania, Piotr Zieliński, Bartłomiej Pękała, Jan Grabiński, Oskar Siwek oraz Patryk Szczygieł, Mateusz Stankiewicz, Jan Bożym, Patryk Reszka, Bartosz Zabielski.
Komentarz trenera
Artur Idzikowski: Zmazaliśmy plamę zwycięstwem 8:0. Niezły występ, dobre, poważne podejście do meczu. W weekend wysoko przegraliśmy i we wtorek - nawet przy stanie 3-4:0 - graliśmy tak, jakby wynik był bezbramkowy. Jestem bardzo zadowolony. Avia? Po przerwie byli 2-3 razy na naszej połowie. W niedzielę gramy z BKS-em w Lublinie. Zdecyduje dyspozycja dnia. Na jesieni przegraliśmy z nimi u siebie 2:3.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem