ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Przegląd wyników grup młodzieżowych (17)

Udostępnij

Zapraszamy do naszego cotygodniowego zestawienia wyników drużyn młodzieżowych. W piątek, sobotę i niedzielę, drużyny Orląt-Spomlek przegrały dwa mecze, dwukrotnie remisując i raz wygrywając. W sobotę w Międzyrzecu trampkarze młodsi Rafała Borysiuka wygrali z Huraganem 1:0. 

Juniorzy młodsi
Stal Kraśnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:3 (3:0)
Bramki dla Orląt: Krystian Pawlina 52', Grzegorz Kot 67', Adrian Lubka 77'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Jędrzej Dudek, Kacper Fijałek (41' Mateusz Lemieszek), Mikołaj Golec, Grzegorz Kot, Dominik Kozieł, Adrian Lubka, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Krystian Pawlina.
Komentarz trenera
Dariusz Wołek: Nieco spóźniliśmy się na mecz przez korki w Lublinie. Po krótkiej rozgrzewce graliśmy. Wiatr wiał w jedną stronę, byliśmy nieco zaspani. Popełniliśmy proste błędy i straciliśmy 3 bramki. W przerwie wyjaśniliśmy sobie wszystko. Wyszliśmy zdeterminowani, postanowiliśmy walczyć o wynik. Zaczęliśmy walczyć i przełożyło się to na punkt i bardzo ładną drugą połowę. Zaczęło to funkcjonować, jak trzeba. Szkoda że tylko po przerwie. W drugiej połowie byliśmy lepsi niż przeciwnik w pierwszej. Remis jest jednak sprawiedliwy, dobrze że wyszliśmy katu spod topora. 

Trampkarze starsi
BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:2 (2:0)
Bramki dla Orląt
: Piotr Zieliński 52', 72'
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Patryk Reszka, Mateusz Stankiewicz, Filip Kot, Piotr Zieliński, Bartłomiej Pękała, Jan Grabiński, Oskar Siwek oraz Patryk Szczygieł, Bartosz Zabielski.
Komentarz trenera
Artur Idzikowski: Byliśmy lepsi. Niestety bramkarz popełnił dwa błędy i przegrywaliśmy 3:0. Udało się zmniejszyć straty, ale zabrakło czasu. W końcówce Adrian Pinkus uderzał głową, ale bramkarz sparował piłkę palcami na róg. Cieszę się z gry, bo ona wyglądała nieźle. Nie przestraszyliśmy się BKS-u. Przed meczem trener gospodarzy mówił, że jego drużyna gra bardzo fajną piłkę, a przez 30 minut nie mogli wejść na naszą połowę (śmiech). 

Trampkarze młodsi
BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 7:1
Bramka dla Orląt
:
 Kacper Kania
Orlęta-Spomlek:  
Przemysław Jaworski - Jan Bożym, Patryk Burda, Michał Kalicki, Kacper Kania, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk, Mateusz Stefaniak, Bartłomiej Siudaj, Marcin Łukaszuk oraz Kacper Musiatowicz, Cyryl Stolarczyk, Kacper Szczeszek, Konrad Szczygielski, Jakub Kowalik.
Komentarz trenera
Artur Idzikowski: Nikt nie ma szans z BKS-em. Paru zawodników od nas nieźle sobie radziło, ale gra jedenastu. Przewyższali nas o klasę, grali piłką. Nawet ich poruszanie po boisku, wyjście, granie z klepy - po tym widać, że to drużyna utalentowana. Fajnie prowadzić taką drużynę, ale to nie sztuka. Sztuką jest zrobić coś z niczego. Były jeszcze sytuacje dla nas. Nasz bramkarz Patryk Musiatowicz spisywał się nieźle. Straciliśmy gola bardzo szybko, po półtorej minuty i potem się posypało.

Młodzicy starsi
Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:1 (0:0)
Bramka dla Orląt
: Piotr Kuźma 50' 
Orlęta-Spomlek: Patryk Musiatowicz - Mikołaj Komar, Piotr Kuźma, Mateusz Masłowski, Ziemowit Niewęgłowski,  Dominik Lubka, Marcel Obroślak, Bartek Sierpień, Sebastian Walczyna oraz Jakub Zabielski Norbert Kaznowski, Jakub Kurenda, Albert Machowski, Jan Meszuk.
Komentarz trenera
Rafał Borysiuk: Mecz walki, a nie gry w piłkę. Graliśmy na piaskownicy. Nie wiem, czy jest gorsze boisko w tej lidze. Rządził przypadek z obu stron. Stworzyć cokolwiek z gry - ani jednym ani drugim się to nie udawało. Boisko było małe, jego większą część pokrywał piach, nie trawa. Ale my strzeliliśmy bramkę po bardzo ładnej akcji. Piotrek Kuźma jest jednym z lepszych zawodników w tym roczniku. Cieszy jego forma. Chciałbym pochwalić całą drużynę. Mieliśmy kilka kontuzji, urazów. Reszta zastąpiła godnie nieobecnych. Chcę pochwalić chłopców za zaangażowanie, charakter no i Piotrka za piękną bramkę. Wygraliśmy drugi raz z rzędu i tym się nieco podbudowali. Teraz do fajnej gry dochodzą punkty. To tworzy charakter. Nie można jeszcze ich spisywać na straty. Jestem przekonany, że - przy takiej pracy - będzie z nich pociecha.

Młodzicy młodsi
Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:1 (1:1)
Bramka dla Orląt: Jakub Kowalski 2'
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Kowalski - Sebastian Baryła, Jakub Belniak, Damian Borkowski, Jakub Frączek, Kacper Głos, Wiktor Golec, Jakub Kolęda, Bartłomiej Kowalski oraz Mateusz Kapitan, Jakub Kowalski, Adrian Kułak, Jan Łaskarzewski, Mateusz Zień.
Komentarz trenera
Sebastian Żądełek
: Jestem niezadowolony z wyniku i gry. Ciężko się grało na boisku. Nie graliśmy dotychczas na takim placu. Raz że słaba murawa, dwa - krótkie i wąskie. Gospodarze ustawili to pod siebie, bronili się 5-osobową obroną. Ciężko było się przedrzeć. Szarpany mecz. Na początku szybko strzeliliśmy gola, potem straciliśmy kuriozalną bramkę. Huragan miał 3-4 strzały w kierunku bramki, w tym ze 2 w światło. Zaangażowanie, motorycznie, pod względem kondyyjnym nie ustępujemy. Ale słabo to wyglądało. Można zrzucać winę . Walczymy dalej. Nie boimy się nikogo. Są zespoły jak BKS, AVia, ale my gramy, uczymy się, czerpiemy z gry przyjemność. Wynik jest ważny 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem