Przegląd wyników grup młodzieżowych (17)

Zapraszamy do naszego cotygodniowego zestawienia wyników drużyn młodzieżowych. W piątek, sobotę i niedzielę, drużyny Orląt-Spomlek przegrały dwa mecze, dwukrotnie remisując i raz wygrywając. W sobotę w Międzyrzecu trampkarze młodsi Rafała Borysiuka wygrali z Huraganem 1:0.

Stal Kraśnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:3 (3:0)
Bramki dla Orląt: Krystian Pawlina 52', Grzegorz Kot 67', Adrian Lubka 77'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Jędrzej Dudek, Kacper Fijałek (41' Mateusz Lemieszek), Mikołaj Golec, Grzegorz Kot, Dominik Kozieł, Adrian Lubka, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Krystian Pawlina.
Dariusz Wołek: Nieco spóźniliśmy się na mecz przez korki w Lublinie. Po krótkiej rozgrzewce graliśmy. Wiatr wiał w jedną stronę, byliśmy nieco zaspani. Popełniliśmy proste błędy i straciliśmy 3 bramki. W przerwie wyjaśniliśmy sobie wszystko. Wyszliśmy zdeterminowani, postanowiliśmy walczyć o wynik. Zaczęliśmy walczyć i przełożyło się to na punkt i bardzo ładną drugą połowę. Zaczęło to funkcjonować, jak trzeba. Szkoda że tylko po przerwie. W drugiej połowie byliśmy lepsi niż przeciwnik w pierwszej. Remis jest jednak sprawiedliwy, dobrze że wyszliśmy katu spod topora.

BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:2 (2:0)
Bramki dla Orląt
: Piotr Zieliński 52', 72'
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Patryk Reszka, Mateusz Stankiewicz, Filip Kot, Piotr Zieliński, Bartłomiej Pękała, Jan Grabiński, Oskar Siwek oraz Patryk Szczygieł, Bartosz Zabielski.
Artur Idzikowski: Byliśmy lepsi. Niestety bramkarz popełnił dwa błędy i przegrywaliśmy 3:0. Udało się zmniejszyć straty, ale zabrakło czasu. W końcówce Adrian Pinkus uderzał głową, ale bramkarz sparował piłkę palcami na róg. Cieszę się z gry, bo ona wyglądała nieźle. Nie przestraszyliśmy się BKS-u. Przed meczem trener gospodarzy mówił, że jego drużyna gra bardzo fajną piłkę, a przez 30 minut nie mogli wejść na naszą połowę (śmiech).

Trampkarze młodsi
BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 7:1
Bramka dla Orląt
:
 Kacper Kania
Orlęta-Spomlek:
Przemysław Jaworski - Jan Bożym, Patryk Burda, Michał Kalicki, Kacper Kania, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk, Mateusz Stefaniak, Bartłomiej Siudaj, Marcin Łukaszuk oraz Kacper Musiatowicz, Cyryl Stolarczyk, Kacper Szczeszek, Konrad Szczygielski, Jakub Kowalik.
Artur Idzikowski: Nikt nie ma szans z BKS-em. Paru zawodników od nas nieźle sobie radziło, ale gra jedenastu. Przewyższali nas o klasę, grali piłką. Nawet ich poruszanie po boisku, wyjście, granie z klepy - po tym widać, że to drużyna utalentowana. Fajnie prowadzić taką drużynę, ale to nie sztuka. Sztuką jest zrobić coś z niczego. Były jeszcze sytuacje dla nas. Nasz bramkarz Patryk Musiatowicz spisywał się nieźle. Straciliśmy gola bardzo szybko, po półtorej minuty i potem się posypało.