Przegląd wyników grup młodzieżowych (19)

W weekend swoje spotkania rozgrywały grupy młodzieżowe naszego klubu. Zapraszamy do zapoznawania się z wynikami, składami i komentarzami trenerów.

PN Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0 (2:0)
Orlęta: Bartłomiej Olszewski (69' Mateusz Kwaśny) - Jędrzej Dudek, Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Grzegorz Kot, Mateusz Lemieszek (80' Maciej Orzechowski), Adrian Lubka, Piotr Madejski (68' Kacper Mazurek), Artur Nowacki, Michał Szymala (70' Dominik Rycaj), Piotr Włoszek (65' Jakub Wachnik).
Dariusz Wołek
Spotkanie było bardzo wyrównane, nie obfitowało w zbyt wiele sytuacji podbramkowych. Do przerwy przegrywaliśmy 0:2 po prostych błędach bramkarza i defensywy. Po przerwie próbowaliśmy nawiązać walkę, jednak byo nam o to ciężko. Liczyłem nieco na wsparcie juniorów młodszych z zespołu trenera Edmunda Koperwasa, ale zagrał tylko jeden z nich, dodatkowo łapiąc kontuzję na początku meczu. Trudno, gramy dalej, będziemy musieli bić się o utrzymanie. Przed nami seria spotkań z rywalami, którzy bezpośrednio biją się z nami o pozostanie w lidze.

Lublinianka - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:3 (0:2)
Bramki dla Orląt:
Bartłomiej Pękała 7', 22', Mateusz Stankiewicz 75'
Orlęta-Spomlek
Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Patryk Reszka, Jan Grabiński, Piotr Zieliński, Mateusz Stankiewicz, Bartłomiej Pękała, Filip Kot, Oskar Siwek oraz Bartosz Zabielski, Adam Giza, Damian Książek.
Artur Idzikowski
: Byliśmy lepsi od początku meczu, prowadziliśmy grę, zagraliśmy dobrze. Poskutkowało to zwycięstwem. Ładną bramkę zdobył Bartek Pękała z 30. metrów. Potem Oskar Siwek dośrodkował z rzutu wolnego i Bartek dołożył głowę. Opanowaliśmy środek pola, chłopaki pomagali sobie nawzajem, podwajali krycie. Po przerwie kontrolowaliśmy przebieg zawodów, gra była podobna. To poskutkowało golem na 3:0. Mateusz Stankiewicz dopełnił formalności po dośrodkowaniu Oskara Siwka. Wygrana zasłużona. Wskoczyliśmy na 8. miejsce w tabeli. Trzeba w sobotę powalczyć z Wisłą Puławy, bo z przodu zrobiło się ciasno i można powalczyć o wyższe miejsce.