Trampkarz młodszy: TOP-54 Biała Podlaska - Orlęta Radzyń 4:1

Trampkarz młodszy: TOP-54 Biała Podlaska - Orlęta Radzyń 4:1 TOP-54 Biała Podlaska - Orlęta Radzyń 4 :1 (31.08.2013)

Dotychczasowe wyniki wskazywały na to, iż powinien to być wyrównany pojedynek. Był taki niestety tylko w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 1:1. Jako pierwsi zdobyliśmy bramkę po ładnej akcji Kuby Wachnika, który minął lewego obrońcę i dośrodkował piłkę w pole karne do Kacpra Lipińskiego, a ten z bliskiej odległości strzelił w krótki róg bramki.

Gola wyrównującego straciliśmy w ostatniej minucie pierwszej połowy (nieodpowiednie krycie w polu karnym). Początek drugiej części gry nie był dla nas pomyślny, gdyż straciliśmy bramkę z rzutu karnego. Stało się to po prostym, fatalnym błędzie lewego obrońcy, który w polu karnym zupełnie niepotrzebnie faulował przeciwnika. W dalszej części gry, kiedy próbowaliśmy odrobić straty, przeciwnik wykorzystał nasze błędy strzelając dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 4:1. Cóż, uczymy się!

W składzie naszej drużyny wystąpili: M. Kwaśny, K. Zieliński, K. Fijałek, A. Nowacki, M. Golec, G. Kot, D. Pietrzela, P. Madejski, J. Wachnik, O. Siwek, K. Lipiński, P. Włoszek, B. Olszewski, S. Wiater, S. Nakonieczny, P. Pawlina.