ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Grała młodzież (3)

Udostępnij

W weekend o kolejne punkty walczyły zespoły młodzieżowe naszego klubu. Po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazali się najmłodsi - młodzicy młodsi, którzy ograli TOP54 Biała Podlaska 2:0. Z sześcioma punktami z Zamościa powrócili trampkarze. Obie drużyny były prowadzone w weekened przez Artura Idzikowskiego.

GALERIA ZE SPOTKANIA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH - AUTOR MAREK MITURA
GALERIA ZE SPOTKANIA MŁODZIKÓW STARSZYCH - AUTOR MAREK MITURA

Juniorzy starsi
Hetman Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:1 (1:0)
Bramka dla Orląt: Łukasz Łoziński 89' (rzut karny)
OrlętaPatryk Karpiński - Kacper Kusyk, Piotr Dorosz, Radosław Cieślak, Kacper Lipiński (55' Piotr Włoszek), Damian Iwańczuk, Damian Drygiel, Jędrzej Dudek (65' Kacper Mazurek), Ryszard Grochowski, Łukasz Łoziński, Patryk Kasak.
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: My pojechaliśmy w bardzo okrojonym składzie. W tym samym dniu grał pierwszy zespół, pojechali Grzesiek Romaniuk i Krystian Pawlina. Kilku kluczowych zawodników nie było na tym meczu z różnych powodów. Pojechaliśmy w okrojonym składzie, był on dość słaby jak na nasze możliwości. Przegraliśmy, Hetman był zdecydowanie mocniejszy od nas i 3:1 to najmniejszy wymiar kary. Strzeliliśmy na 2:1 w końcówce, a potem straciliśmy gola w doliczonym czasie gry. Zamościanie byli zdecydowanie lepsi, mieli więcej sytuacji, by podwyższyć wynik. Gdy gramy wtedy co pierwszy zespół, jesteśmy troszkę osłabieni i ciężko nam wtedy zdobywać punkty. 

Juniorzy młodsi
AMSPN Hetman Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:0 (2:0)
Orlęta: Bartłomiej Olszewski - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec (75' Mateusz Stankiewicz), Adrian Lubka, Piotr Madejski, Artur Nowacki (41' Piotr Włoszek), Bartłomiej Pękała (50' Maciej Orzechowski), Adrian Pinkus, Dominik Rycaj (41' Krystian Zając), Oskar Siwek, Piotr Zieliński (50' Grzegorz Kot).
Komentarz trenera 
Dariusz Wołek
:  
Niestety 3:0 w plecy. Mecz ułożył się nie po naszej myśli, grało nam się ciężko. Przeciwnik na początku zaczął dyktować swoje warunki, częściej posiadał piłkę, zdominował nas, strzelił gola jako pierwszy. Potem ciężko było nam się podnieść. Próbowaliśmy podjąć walkę, zmienić sytuację, ale przychodziło nam to ciężko. Mecz na pewno nie był dla nas, nie poszedł po naszej myśli. Potem wkradło się sporo nerwowości, chaotycznej gry. To spotkanie przywróciły pewne demony z poprzedniego sezonu. Hetman przeważał w dużęej części i nie udało nam się nawiązać równorzędnej walki. Nie udało nam się wejść w grę. Zrobiłem sporo zmian, ale one również nie przyniosły skutku. Będziemy grać dalej, głowy do góry.

Trampkarze starsi
Gaudium Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:1 (0:0)
Bramka dla Orląt: Bramka samobójcza 60'
Orlęta-Spomlek
: Patryk Musiatowicz - Damian Mitroniuk, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Patryk Burda, Mateusz Stefaniak, Arkadiusz Korlczuk, Jakub Mainusz, Piotr Oramus, Kacper Musiatowicz, Kacper Kania oraz Przemysław Jaworski, Piotr Sadowski, Marcin Łukaszuk, Konrad Szczygielski.
Komentarz trenera 
Artur Idzikowski:
Gol padł po dośrodkowaniu Patryka Burdy, piłka po głowie obrońcy wpadła do siatki. W końcówce była nerwowo, a mieliśmy mnóstwo okazji. Trzeba przeprowadzić trening sytuacji strzeleckich. Dochodzimy do sytuacji, chłopcy się cały czas uczą. Byliśmy zdecydowanie lepsi, nie ma dwóch zdań. 

Trampkarze młodsi
Gaudium Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:4
 (0:1)
Bramki dla Orląt
: Mikołaj Komar 19', Bartek Sierpień 45', 50', 58'
Orlęta-Spomlek
Patryk Musiatowicz - Dominik Lubka, Jakub Kurenda, Sebastian Walczyna, Mateusz Masłowski, Jakub Zabielski, Marcel Obroślak, Piotr Kuźma, Mikołaj Komar, Cyprian Wardziak, Bartek Sierpień oraz Norbert Kaznowski, Ziemowit Niewęgłowski.
Komentarz trenera 
Artur Idzikowski:
Jestem pod wrażeniem. Rozmawiałem z chłopcami przed meczem, że musimy przełamać złą serię. Zagrali super, opanowali środek pola. Oddawaliśmy dużo strzałów ze środka pola. Piotrek Kuźma dwukrotnie trafiał poprzeczkę, a Bartek Sierpień dwukrotnie dobijał do bramki. Mówię chłopcom, by oddawali dużo strzałów. Zaprocentowała przedmeczowa mobilizacja. Mamy małych chłopców w roczniku 2003, z kolei w starszych - jest odwrotnie, mamy dużych zawodników. Ambicja, zaangażowanie zaprocentowały. Kwestia czasu i będziemy punktowali jeszcze regularniej. Chłopcy pracują systematycznie, są w klasie sportowej. Nie pojechaliśmy na wycieczkę, a była praca, wykonana bardzo dobrze. Wracaliśmy w bardzo dobrych nastrojach.

Młodzicy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - TOP54 Biała Podlaska 0:4 (0:3)

Orlęta-Spomlek
Bartłomiej Kowalski - Damian Dragan, Damian Borkowski, Jakub Kowalski, Sebastian Baryła, Wiktor Golec, Mateusz Kapitan, Kacper Głos, Mateusz Zień oraz Jakub Belniak, Jakub Frączek, Jakub Kolęda, Adrian Kułak, Jan Łaskarzewski, Bartłomiej Rola.
Komentarz trenera 
Sebastian Żądełek:
Nie poszło nam za dobrze. Straciliśmy o dwie bramki za dużo. Co do przebiegu gry, zaczęliśmy fajnie, mieliśmy dobre 10 minut - byliśmy blisko przeciwnika, zadziorni. Każdy trzymał krycie, było nieźle. Pierwszy błąd i gol podciął nam skrzydła. Chłopcy stracili rezon i potem wyglądało to gorzej, 0:3 do przerwy. Mieliśmy sytuację na 3:1, jednak Kacper Głos trafił w bramkarza w sytuacji sam na sam. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo mocnej ekipy z Białej Podlaskiej. W środę czeka nas wyjazd do Zamościa, mamy naprawdę ciężki terminarz. 

Młodzicy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - TOP54 Biała Podlaska 2:0
 (1:0)
Bramki dla Orląt: Wiktor Paszkowski 14', Mateusz Szczepaniak 48'
Orlęta-Spomlek
Fabian Borysiuk - Maciej Bujak, Sebastian Ostapiuk, Wiktor Ładny, Igor Melchior, Kacper Niedziela, Mikołaj Mitura, Mateusz Szczepaniak, Deniz Kaya oraz Szymon Wołek, Wiktor Paszkowski, Kacper Pasek, Kacper Mańko, Kacper Mroczek, Damian Mroczek, Oliwer Ciękosz, Jakub Sawicz.
Komentarz trenera 
Daniel Syta: Muszę przyznać, że chłopcy byli lepsi od Białej i dwa gole były odzwierciedleniem tej różnicy. Nie pamiętam, by rywal nam zagroził. My byliśmy lepsi motorycznie, szybkościowo i piłkarsko. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 185 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem