ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Grała młodzież (5)

Udostępnij

Cztery spotkania Widoku Lublin z Orlętami-Spomlek Radzyń Podlaski odbyły się w sobotę. Trzykrotnie górą były zespoły ze stolicy województwa. Młodzicy przegrali dwa spotkania z Motorem Lublin. Poniżej pełne podsumowania weekendowych gier.

 

 

Juniorzy starsi
Widok Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:1 (0:1)
Bramka dla Orląt: Jarosław Fijałkowski 38'
Orlęta:-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Radosław Cieślak, Damian Drygiel, Jarosław Fijałkowski (55' Mikołaj Golec), Ryszard Grochowski, Patryk Kasak, Kacper Kusyk, Mateusz Lemieszek, Grzegorz Romaniuk, Mateusz Wójcik. 
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: Nie mieliśmy szczęścia w końcówce. Straciliśmy dwa gole w ostatnich minutach i nic na to nie poradzimy. Szkoda straconych punktów, bo z przebiegu spotkania Widok był lepszy, ale okoliczności traconych goli podwójnie bolą. Pojechaliśmy, jak to bywa, w okrojonym składzie. Dlatego ta porażka podwójnie boli. No nic, trzeba w najbliższym spotkaniu zagrać o pełną pulę. 

Juniorzy młodsi
Widok Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:0 (1:0) 
Orlęta-Spomlek: 
Bartłomiej Olszewski (70' Sebastian Zarzycki) - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec (54' Grzegorz Kot), Maciej Orzechowski, Bartłomiej Pękała, Adrian Pinkus, Dominik Rycaj, Oskar Siwek, Piotr Włoszek, Krystian Zając, Piotr Zieliński.
Komentarz trenera 
Dariusz Wołek
:  
Nie wystąpiliśmy w optymalnym składzie, brakowało kilku chłopców. W sobotę rano dowiedziałem się, że dzień wcześniej większość drużyny grała w nocnym turnieju na orliku. To przełożyło się na wynik, bo chłopcy nie byli w pełni sił. Byli wolniejsi od prrzeciwnika. Straciliśmy pierwsi gola. Po przerwie nawiązywaliśmy walkę. Zabrakło sił w końcówce. Staramy się grać o zwycięstwo, próbowaliśmy walczyć, ale w takich sytuacjach zazwyczaj kończy się kontrą przeciwnika i golami dla niego. Rywal był w zasięgu, ale szkoda porażki. 

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Widok Lublin 
2:2
 (2:0) 
Bramki dla Orląt: Jakub Mainusz 18', 28' 
Orlęta-Spomlek
:Przemysław Jaworski - Jan Bożym, Patryk Burda, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Kacper Kania, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk, Kacper Musiatowicz, Mateusz Stefaniak oraz Piotr Gil, Jakub Kowalik, Piotr Oramus, Piotr Sadowski, Bartłomiej Siudaj.
Komentarz trenera 
Artur Idzikowski: Po pierwszej połowie powinno być 7:0. Widok oddał półtorej strzału i zdobył dwie bramki. Przy jednym z goli bramkarz wpuścił strzał, nielecący w światło bramki. Przed przerwą chłopcy grali koncertowo, brakowało wykończenia. W drugiej połowie żadna z setek nie chciała wpaść. Goście pchnęli piłkę do przodu i wpadła bramka zza szesnastki. Drugi gol z około 20 metrów? Bramkarz chciał łapać piłkę i wrzucił ją do bramki.

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Widok Lublin 0:4 
(0:0)
Orlęta-Spomlek
: skład wkrótce
Komentarz trenera 
Artur Idzikowski
: Jeden chłopiec z Widoku wygrał mecz. Był dla nas za duży i za szybki. Moi chłopcy grali kilka meczów w krótkim czasie, nie mamy zbyt szerokiej kadry i tak wyszło. Tak bywa. 

Młodzicy starsi
Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 
 2:0
 (1:0) 
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Kowalski - Damian Borkowski, Jakub Kowalski, Damian Dragan, Wiktor Golec, Jan Łaskarzewski, Kacper Głos, Mateusz Zień, Anna Adamska oraz Jakub Belniak, Jakub Frączek, Mateusz Kapitan, Jakub Kolęda, Bartłomiej Rola, Sebastian Baryła.
Komentarz trenera 
Sebastian Żądełek
: Przegraliśmy, aczkolwiek pozytywny mecz w wykonaniu chłopców. Pierwszy gol stracony pod koniec pierwszej połowy, drugi w ostatnich minutach spotkania. W porównaniu z poprzednimi meczami Motoru, gdy wcześniej było wbijanie 10-12 bramek, teraz musieli się namęczyć. Założenia taktyczne były spełnione, jestem zadowolony z chłopców. Wynik jak wynik, ale traktuję to spotkanie jako dobrą naukę i na plus. Graliśmy bez dwóch podstawowych zawodników, w tym środkowego obrońcy. Udanie przeszkadzaliśmy przeciwnikowi, a zwłaszcza druga połowa była wyrównaną częścią gry.

Młodzicy młodsi
Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:0 
(0:0)
Orlęta-Spomlek
: Fabian Borysiuk - Maciej Bujak, Wiktor Paszkowski, Damian Mroczek, Kacper Niedziela, Sebastian Ostapiuk, Igor Melchior, Mateusz Szczepaniak, Karol Białek oraz Mikołaj Mitura, Oliwer Ciękosz, Wiktor Ładny, Deniz Kaya, Szymon Wołek, Filip Gomółka, Kacper Mańko, Jakub Sawicz. 
Komentarz trenera 
Daniel Syta: Najlepszy przeciwnik, z jakim graliśmy do tej pory. Mieliśmy może 20 minut wyrównanej walki, jako pierwsi mieliśmy sytuację sam na sam, ale jeden z naszych zawodników strzelił obok bramki. Potem lublinianie zaczęli dominować nas, zwłaszcza fizycznie. A gdy brakowało sił, to zaczęliśmy odstawać piłkarsko. Od takiej drużyny można się uczyć. Rywal był po prostu dużo lepszy fizycznie i piłkarsko. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem