Grała młodzież (5)

Cztery spotkania Widoku Lublin z Orlętami-Spomlek Radzyń Podlaski odbyły się w sobotę. Trzykrotnie górą były zespoły ze stolicy województwa. Młodzicy przegrali dwa spotkania z Motorem Lublin. Poniżej pełne podsumowania weekendowych gier.

Juniorzy starsi
Widok Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:1 (0:1)
Bramka dla Orląt: Jarosław Fijałkowski 38'
Orlęta:-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Radosław Cieślak, Damian Drygiel, Jarosław Fijałkowski (55' Mikołaj Golec), Ryszard Grochowski, Patryk Kasak, Kacper Kusyk, Mateusz Lemieszek, Grzegorz Romaniuk, Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas: Nie mieliśmy szczęścia w końcówce. Straciliśmy dwa gole w ostatnich minutach i nic na to nie poradzimy. Szkoda straconych punktów, bo z przebiegu spotkania Widok był lepszy, ale okoliczności traconych goli podwójnie bolą. Pojechaliśmy, jak to bywa, w okrojonym składzie. Dlatego ta porażka podwójnie boli. No nic, trzeba w najbliższym spotkaniu zagrać o pełną pulę.

Widok Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:0 (1:0)
Orlęta-Spomlek:
Bartłomiej Olszewski (70' Sebastian Zarzycki) - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec (54' Grzegorz Kot), Maciej Orzechowski, Bartłomiej Pękała, Adrian Pinkus, Dominik Rycaj, Oskar Siwek, Piotr Włoszek, Krystian Zając, Piotr Zieliński.
Dariusz Wołek
:
Nie wystąpiliśmy w optymalnym składzie, brakowało kilku chłopców. W sobotę rano dowiedziałem się, że dzień wcześniej większość drużyny grała w nocnym turnieju na orliku. To przełożyło się na wynik, bo chłopcy nie byli w pełni sił. Byli wolniejsi od prrzeciwnika. Straciliśmy pierwsi gola. Po przerwie nawiązywaliśmy walkę. Zabrakło sił w końcówce. Staramy się grać o zwycięstwo, próbowaliśmy walczyć, ale w takich sytuacjach zazwyczaj kończy się kontrą przeciwnika i golami dla niego. Rywal był w zasięgu, ale szkoda porażki.