ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Grała młodzież (9)

Udostępnij

W niedzielnych spotkaniach grup młodzieżowych naszego klubu Orlęta-Spomlek zanotowały dwa zwycięstwa i trzy porażki. Sześć punktów z Biłgoraja przywieźli trampkarze. Trampkarze młodsi zadedykowali swoje zwycięstwo Arkowi Korolczukowi, który leży w szpitalu.

 

Juniorzy młodsi
Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0 (1:0)
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski (72' Patryk Szczygieł) - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Kacper Lipiński, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Adrian Pinkus (63' Piotr Zieliński), Dominik Rycaj (55' Michał Szymala), Oskar Siwek, Piotr Włoszek (60' Maciej Orzechowski), Krystian Zając.
Komentarz trenera 
Dariusz Wołek: Mecz stał na dosyć dobrym poziomie, był prowadzony w szybkim tempie i wyrównany. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny z takim samym dorobkiem punktowym. Avia miała dodatkowo atut własnego boiska i w tym dniu więcej szczęścia. My nie wykorzystaliśmy sytuacji do zdobycia bramek chociaż chłopcy mocno się starali. Walki i zaangażowania nie można odmówić naszej drużynie, większych błędów w obronie nie popełnialiśmy. Trochę przypadkowo zdobyte bramki sprawiły, że to przeciwnik cieszył się ze zdobycia trzech punktów.

Trampkarze starsi
OSiR Biłgoraj - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:3
(1:1)
Bramka dla Orląt: Kacper Kania 32', 54', 68'
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Siudaj - Jan Bożym, Patryk Burda, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Kacper Kania, Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk, Piotr Oramus, Piotr Sadowski, Mateusz Stefaniak oraz Przemysław Jaworski, Jakub Kowalik, Marcin Łukaszuk, Konrad Szczygielski.
Komentarz trenera 
Artur Idzikowski: Wygraliśmy 3:1, trzykrotnie do bramki trafiał Kacper Kania. Cały czas przeważaliśmy, choć rywal dopóki miał siły, przeciwstawiał się nam. Po przerwie mieliśmy pięć sytuacji sam na sam, których nie wykorzystaliśmy. Chłopcy grali do końca, a wygraną dedykują Arkowi Korolczukowi, który leży w szpitalu.

Trampkarze młodsi
OSiR Biłgoraj - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:4
(0:2)
Bramki dla Orląt:
Norbert Kaznowski 14', Piotr Kuźma 18', Marcel Obroślak 53', Bartek Sierpień 59'
Orlęta-Spomlek
: Patryk Musiatowicz - Jakub Kurenda, Dominik Lubka, Sebastian Wlczyna, Mateusz Masłowski, Piotr Kuźma, Marcel Obroślak, Jakub Zabielski, Mikołaj Komar, Norbert Kaznowski, Bartek Sierpień oraz Łukasz Grochowski, Ziemowit Niewęgłowski.
Komentarz trenera 
Artur Idzikowski: Fajna gra, spokojne zwycięstwo. Mądra gra, konsekwentna z tyłu. Chłopcy strzelili to, co mieli. Zasłużone zwycięstwo. Nie spodziewałem się, że zagrają aż tak ambitnie. Nie jechaliśmy do Biłgoraja na wycieczkę. Wracaliśmy wesoło, z sześcioma punktami, wszyscy wrócili z Biłgoraja zdrowi.

Młodzicy starsi
Niedźwiadek Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:0
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Kowalski - Damian Borkowski, Jakub Kowalski, Piotr Popławski, Mateusz Zień, Wiktor Golec, Mateusz Kapitan, Damian Dragan, Kacper Głos oraz Anna Adamska, Jakub Belniak, Jakub Kolęda, Adrian Kułak, Adrian Sputo, Jan Łaskarzewski.
Komentarz trenera 
Sebastian Żądełek
: komentarz wkrótce 

Młodzicy młodsi
Niedźwiadek Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0
Orlęta-Spomlek
: Fabian Borysiuk - Karol Białek, Maciej Bujak, Kacper Mańko, Igor Melchior, Kacper Niedziela, Sebastian Ostapiuk, Wiktor Paszkowski, Mateusz Szczepaniak oraz Oliwer Ciękosz, Jan Burdon, Deniz Kaya, Wiktor Ładny, Mikołaj Mitura, Damian Mroczek, Kacper Mroczek, Maciej Nast, Szymon Wołek.
Komentarz trenera 
Daniel Syta: Powiem, że negatywnie oceniam ten mecz. Najsłabsze nasze zawody. W porównaniu z poprzednimi spotkaniami - graliśmy zupełnie inaczej, gorzej. Miałem minimalne problemy ze składem, kilku chłopców narzekało na problemy zdrowotne. Niektórzy nie mieli sił grać. Nie mam jednak o to pretensji. Widać było po pierwszych 10-15 minutach, że nie damy rady. Przed nami jeszcze kilka spotkań, w których liczymy na punkty.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem