ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Grała młodzież (10)

Udostępnij

Trzy spotkania z TOP-em54 Biała Podlaska w minionym tygodniu rozgrywali piłkarze drużyn młodzieżowych naszego klubu. Bilans jest dokładnie remisowy - oba kluby zdobyły po cztery punkty i sześć bramek. Jako jedyni - w meczu rozgrywanym awansem - triumfowali juniorzy młodsi, którzy ograli bialczan aż 4:0.

 

Juniorzy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - TOP54 Biała Podlaska 4:0 (2:0)
Bramki dla Orląt: Kacper Fijałek 8, Oskar Siwek 17', Mikołaj Golec 69, Piotr Madejski 80+2'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny (41' Bartłomiej Olszewski) - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec (70' Grzegorz Kot), Kacper Lipiński, Piotr Madejski, Adrian Pinkus, Dominik Rycaj (50' Piotr Zieliński), Oskar Siwek (68' Maciej Orzechowski), Piotr Włoszek, Krystian Zając.
Komentarz trenera 
Dariusz Wołek

Patrząc na wynik można powiedzieć – to udany rewanż za poprzedni sezon. Swoją drogą to nie pamiętam, żebyśmy kiedykolwiek w historii potyczek z wyżej przecież notowanym przeciwnikiem odnieśli takie zwycięstwo. Chłopcy solidnie na to zapracowali i w pełni zasłużyli na ten sukces, tym bardziej, ze mecz miał swoją dramaturgię i mógł się podobać .Do przerwy prowadziliśmy 2:0 i zostaliśmy osłabieni, przez nierozważne zagranie jednego z naszych zawodników, który został usunięty z boiska otrzymując drugą żółtą kartkę. Po zmianie stron goście rzucili się do odrabiania strat wykorzystując swoja przewagę liczebna i spychając nas do głębokiej defensywy. Nasz zespół ograniczył się do wyprowadzania kontr, które przyniosły powodzenie w postaci dwóch kolejnych bramek. Brawo! Potencjał w drużynie na pewno jest – może utrzymamy na dłużej właściwy rytm.

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - TOP54 Biała Podlaska 1:1 
(0:1)
Bramka dla Orląt: Kacper Kania 58'
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Siudaj - Dawid Mitroniuk, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Patryk Burda, Mateusz Stefaniak, Piotr Oramus, Jan Bożym, Kacper Kania, Jakub Mainusz, Piotr Sadowski oraz Przemysław Jaworski, Jakub Kowalik, Marcin Łukaszuk, Kacper Musiatowicz, Konrad Szczygielski.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: Remis zasłużony. Obie strony miały swoje sytuacje, my nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Dobre spotkanie z obu stron. My jesteśmy bardzo mocno osłabieni. Nie gra po urazie Arek Korolczuk, który wyszedł już ze szpitala i wraca do zdrowia. Pauzował też Kacper Musiatowicz. Są inni, trenują po to, by grać. Remis zasłużony, po słabszej pierwszej i bardzo dobrej drugiej odsłonie.

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - TOP54 Biała Podlaska 1:5 
(0:2)
Bramka dla Orląt:
 Mikołaj Komar 58'
Orlęta-Spomlek
: Patryk Musiatowicz - Jakub Kurenda, Dominik Lubka, Sebastian Walczyna, Mateusz Masłowski, Piotr Kuźma, Marcel Obroślak, Jakub Zabielski, Mikołaj Komar, Cyprian Wardziak, Bartek Sierpień oraz Norbert Kaznowski, Łukasz Grochowski, Ziemowit Niewęgłowski.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: Graliśmy z jedną z najlepszych drużyn w tej kategorii w województwie. Zasłużona, zdecydowana porażka. Cieszę się, że możemy rywalizować z takimi ekipami i się od nich uczyć. Fajna, poukładana drużyna gości. Strzeliliśmy gola, nie wiem, czy na niego zasłużyliśmy, bo sytuacji po naszej stronie było niewiele. Przeciwnik był zdecydowanie lepszy. Na razie Biała jest poza zasięgiem, ale kto wie, co będzie w przyszłości.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem