ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Wygrana trampkarzy młodszych

Udostępnij

Wygrana trampkarzy młodszychORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ - TOMASOVIA 3:0 (28.09.2013)

Przystąpiliśmy do meczu z pewnymi obawami, gdyż choroby i kontuzje wyeliminowały z gry kilku podstawowych zawodników. Przeciwnik z górnej części tabeli i bojowo nastawiony. Pierwsza połowa wyrównana, cios za cios, walka w środkowej strefie boiska. Szkoda niewykorzystanego rzutu wolnego, po którym piłka odbiła się od poprzeczki.

W końcówce wykorzystaliśmy sytuację - po ładnym rozegraniu piłki Oskar Siwek otrzymał prostopadłe podanie i celnie uderzył na bramkę, dając nam prowadzenie w meczu. Druga połowa przebiegała już ze znaczną przewagą naszych zawodników, czego dowodem były gole Grzegorza Kota i Jakuba Wachnika. Na słowa pochwały zasłużył cały zespół za walkę, nieustępliwość i ambitną postawę do końca, a szczególne wyróżnienia należą się Patrykowi Pawlinie i Kacprowi Lipińskiemu za solidność w rozgrywaniu piłki i dobrą grę w odbiorze.


W spotkaniu wystąpili: M. Kwaśny, K. Fijałek, A. Nowacki, M. Golec, G. Kot, P. Madejski, J. Wachnik, O. Siwek, K. Lipiński, P. Włoszek, B. Olszewski, S. Wiater, A. Lubka, S.Nakonieczny, P. Pawlina.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem