Grała młodzież (19)

Za nami kolejny weekend z grupami młodzieżowymi. O trzy punkty pokusiły się dwie ekipy - juniorzy młodsi i trampkarze starsi. Dla tych drugich była to siódma wygrana z rzędu. Zawodnicy Rafała Borysiuka i Artura Idzikowskiego nadal są w grze o zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy Starszych.

Juniorzy starsi
Łada 1945 Biłgoraj - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:2 (1:1)
Bramki dla Orląt: Grzegorz Romaniuk 28', Jędrzej Dudek 90'
Orlęta:-Spomlek: Patryk Karpiński (55' Bartłomiej Olszewski) - Bartosz Chudek, Radosław Cieślak, Damian Drygiel (65' Patryk Pawlina), Jędrzej Dudek, Jarosław Fijałkowski (75' Erwin Szostak), Ryszard Grochowski, Patryk Kasak, Mateusz Lemieszek, Adrian Pinkus, Grzegorz Romaniuk.
Edmund Koperwas: Nic nie wskazywało do przerwy, że przegramy. Dzielnie trzymaliśmy się do 44. minuty, wówczas straciliśmy gola z rzutu wolnego. Po przerwie Łada szybko zdobyła trzy bramki i było po meczu. Nie mieliśmy zbyt wielu atutów, brakowało nam kilku piłkarzy.

OSiR Biłgoraj - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:2 (0:0)
Bramki dla Orląt: Dominik Rycaj 77', Piotr Madejski 80+2'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Dawid Kozioł (72' Erwin Szostak), Kacper Lipiński, Piotr Madejski, Maciej Orzechowski, Dominik Rycaj, Oskar Siwek, Piotr Włoszek (48' Patryk Pawlina), Krystian Zając.
Edmund Koperwas: Dobre zawody w naszym wykonaniu, choć o wynik drżeliśmy do końca. Biłgorajanie trafili z rzutu karnego, po przypadkowej akcji, co doprowadziło do nerwówki w końcówce. Brawo dla drużyny za walkę do końca!

Niedźwiadek Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:3

Bramki dla Orląt: Jan Bożym, Mateusz Stefaniak, Kacper Musiatowicz
Orlęta-Spomlek
: Patryk Musiatowicz - Dawid Mitroniuk, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Patryk Burda, Mateusz Stefaniak, Arkadiusz Korolczuk, Kacper Musiatowicz, Jakub Mainusz, Jan Bożym, Kacper Kania oraz Piotr Sadowski, Jakub Kowalik, Piotr Oramus, Przemysław Jaworski, Cyryl Stolarczyk.
Artur Idzikowski: Byliśmy dwie klasy lepsi od rywala. Brak skuteczności zaważył na tak niskiej naszej wygranej. Boisko po deszczach nie było w najlepszym stanie. Gospodarze nie zagrozili nam ani razu, więc z tyłu było bardzo spokojnie. W ofensywie nie mieliśmy wielu sytuacji przed przerwą. W drugiej było ich co niemiara, zawiodła skuteczność. Piłkarsko były między nami dwie klasy różnicy.