Grała młodzież (23)

Trudny weekend mają za sobą grupy młodzieżowe naszego klubu. W czterech meczach uzbierały bowiem tylko trzy punkty. Były to jednak oczka niezwykle cenne, ponieważ chodzi o triumf trampkarzy starszych przeciwko Motorowi Lublin. Tym samym ekipa Rafała Borysiuka awansowała na drugie miejsce w tabeli. Poniżej pełen raport z sobotnich gier.

Juniorzy starsi
Orlęta Łuków - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 5:0 (2:0)
Orlęta-Spomlek: Mateusz Lemieszek - Dawid Anyszek (46' Erwin Szostak), Radosław Cieślak, Damian Drygiel, Jędrzej Dudek (80' Patryk Kasak), Jarosław Fijałkowski, Ryszard Grochowski, Patryk Karpiński, Kacper Kusyk, Grzegorz Romaniuk, Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas: Przez 30 minut nie wskazywało na naszą wysoką porażkę. Pierwsza odsłona była wyrównana, przez pół godziny mieliśmy nawet minimalną przewagę. Po dwóch straconych golach wszystko się posypało i przegraliśmy bardzo wysoko. Przed nami ostatnie spotkanie w rozgrywkach z Victorią Parczew i chcemy je wygrać.

TOP54 Biała Podlaska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:2 (3:0)
Bramki dla Orląt: Piotr Madejski 72', Maciej Orzechowski 79'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski (41' Mateusz Kwaśny) - Grzegorz Kot, Kacper Lipiński, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Dominik Rycaj (62' Dawid Kozioł), Oskar Siwek, Marcin Wiszniewski, Krystian Zając, Piotr Zieliński (62' Patryk Pawlina).
Edmund Koperwas: Można powiedzieć, że sami strzelaliśmy sobie bramki. Mecz był wyrównany, ale kontry i indywidualne błędy w defensywie doprowadziły do trzech goli na minus. Później goniliśmy wynik, zdobyliśmy dwie bramki, ale zabrakło czasu na wyrównanie. Szkoda, tym bardziej, że to my rywalom stwarzaliśmy rywalom, a nie było tak, że przeciwnik strzelał nam gole po ładnych akcjach.

Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:2