ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Trampkarze starsi wyjechali do Szwecji

Udostępnij

W sobotę zespół trampkarzy starszych naszego klubu wyjechał do szwedzkiego Goeteborga. Okazja na ten wyjazd była niepowtarzalna - wicemistrzowie województwa lubelskiego zagrają w nieoficjalnych mistrzostwach świata! Gothia Cup będzie dla zawodników z roczników 2002 i młodszych niepowtarzalnym przeżyciem. Zmagania w grupie radzynianie rozpoczną w poniedziałkowe przedpołudnie.


Puchar Świata Młodzieży - Gothia Cup to największy i najbardziej międzynarodowy turniej piłki nożnej młodzieży na świecie. Puchar Gothia odbył się po raz pierwszy w 1975 roku. Turniej rozpoczął się od stowarzyszeń piłkarskich BK Häcken, GAIS i lokalnej gazety, przez lata w turnieju wzięło udział prawie milion graczy z 141 krajów. To zespoły i uczestnicy z całego świata sprawiają, że turniej ten jest wyjątkowy, jest to miejsce spotkania młodzieży, niezależnie od religii, koloru skóry czy narodowości, gdzie wspólnym mianownikiem jest piłka nożna. W tegorocznym turnieju weźnie udział 1762 drużyny dziewcząt i chłopców z 82 krajów, rozegranych zostanie 4372 meczy na 110 boiskach.


Wszystkich uczestników podzielono na kategorie wiekowe od 11 do 16 lat oraz na kategorię U18.

Polskę reprezentować będzie 5 klubów: - Akademia Piłkarska TOP 54 Biała Podlaska
- MKS Olimpia Szczeciń
- Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
- Sandecja Nowy Sącz
- Uran Łukowica
w 10 kategoriach wiekowych. Nasza drużyna rywalizować będzie w kategorii BOYS 15. Spośród 204-zespołowej stawki będziemy jedynym reprezentantem Polski. W Grupie 7 rywalami podopiecznych Rafała Borysiuka i Artura Idzikowskiego będą dwa zespoły szwedzkie i team z Anglii. GROUP 7: Stångebro United, The Westgate School, IFK Uddevalla, Orleta Radzyń

Terminarz rozgrywek w naszej grupie:

Poniedziałek:
Stangebro United - Orlęta Radzyń - godz. 11:40
TheWestgate School - IFK Uddevalla - godz 11:50

Wtorek:
IFK Uddevalla - Stangebro United - godz. 15:30
Orlęta Radzyń - The Westgate School - godz. 15:30

Środa:
Stangebro United - The Westgate School - godz. 08:00
IFK Uddevalla - Orlęta Radzyń - godz. 08:00

Wszystkie pozostałe informacje na stronie: http://results.gothiacup.se/2017/start

Komentarze   

+1 #1 Trampkarze starsi wyjechali do SzwecjiMerry 2017-07-18 23:18
Hi guys! Who wants to see me live? I have profile at HotBabesCams.co m, we can chat, you can watch me live for free,
my nickname is Anemonalove: https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg , here
is my pic:

https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem