ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Podsumowanie weekendu w wykonaniu radzyńskiej młodzieży (1)

Udostępnij

Dopiero za dwa tygodnie rusza Liga Wojewódzka Młodzików. W weekend rozpoczęły się za to rozgrywki wojewódzkie w kategoriach trampkarzy i juniorów. Mecze najstarszych z grup młodzieżowych naszego klubu z Huraganem Międzyrzec Podlaski zostały przełożone, zatem w sobotę w szranki stanęli tylko trampkarze. Bilans weekendu to trzy punkty w dwóch meczach, sześć goli strzelonych i dziewięć straconych. Udany start zanotowali trampkarze starsi, prowadzeni przez Artura Idzikowskiego.

 

Trampkarze starsi
Powiślak Końskowola - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:4 
(0:1)
Bramki dla Orląt: Marcel Obroślak 11', 40', Damian Mazur 47', Łukasz Grochowski 57'.
Orlęta-Spomlek
: Mikołaj Komar - Krystian Kowalczyk, Piotr Kuźma, Dominik Lubka, Damian Mazur, Patryk Musiatowicz, Marcel Obroślak, Bartek Sierpień, Wojciech Steć, Sebastian Walczyna, Jakub Zabielski oraz Łukasz Grochowski, Mateusz Masłowski. 
Komentarz trenera 
Artur Idzikowski: Byliśmy lepsi. Końskowolanie do 20 metra operowali piłką, a później im ją zabieraliśmy. Wynik był sprawiedliwy, mieliśmy więcej okazji. Po przerwie gospodarze nieco spuchli, a nasza drużyna zaczęła grać piłką. Zasłużone zwycięstwo. Widać, że okres wakacyjny za nami i że jesteśmy dobrze przygootwani. Super gra chłopców przez pełne 70 minut, dobrze wyglądała współpraca Piotrka Kuźmy z Marcelem Obroślakiem w środku pola.

Trampkarze młodsi
TOP54 Biała Podlaska- Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 9:2 
(4:0)
Bramki dla Orląt: Mateusz Waszczuk 43', 53'
Orlęta-Spomlek
: Anna Adamska - Damian Borkowski, Aleks Głos, Kacper Głos, Wiktor Golec, Mateusz Kapitan, Jakub Kolęda, Ziemowit Niewęgłowski, Jakub Rogoziński, Mateusz Waszczuk, Sebastian Zinko oraz Sebastian Baryła, Damian Dragan, Bartłomiej Kowalski, Jan Łaskarzewski, Piotr Popławski.
Komentarz trenera 
Sebastian Żądelek: komentarz wkrótce

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem