ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

15-16.08: Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych

Udostępnij

Dwie wygrane, remis i porażka - oto bilans spotkań drużyn młodzieżowych naszego klubu. Na własnych boiskach punkt przeciwko Motorowi Lublin zdobyli trampkarze młodsi, z kolei obie ekipy juniorów przywiozły po komplecie „oczek" z wyjazdów - starsi do Świdnika, młodsi do Parczewa. Poniżej podsumowanie wraz ze składami, strzelcami bramek i komentarzami trenerów.

Juniorzy starsi
Victoria Parczew - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:2 (0:1)
Bramki dla Orląt: Krystian Pawlina 23', 88'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Kacper Lipiński (80' Patryk Pawlina), Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Krystian Pawlina, Adrian Pinkus (61' Krystian Zając), Dominik Rycaj (54' Grzegorz Kot), Marcin Wiszniewski (57' Jędrzej Dudek).
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: Zasłużona wygrana, bo przez całe spotkanie byliśmy zespołem, który dominował na boisku. Gospodarze zagrażali nam tylko po stałych fragmentach gry. My mogliśmy pokusić się o wyższą wygraną, większą zdobycz bramkową. Krystian Pawlina mógł dołożyć jeszcze ze dwie gole. 

Juniorzy młodsi
Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:3 (0:1)
Bramki dla Orląt: Jan Bożym, Jakub Mainusz, Bartosz Idzikowski 
Orlęta-Spomlek: skład wkrótce
Komentarz trenera
Rafał Borysiuk: Sami nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Pamiętajmy, że gramy z chłopcami o rok starszymi. Ja nie mam żadnego chłopca z rocznika 2001. Podchodziliśmy z dystansem i lekkimi obawami do meczu. Okazało się, że nie ma czego bać. Wynik był w pełni zasłużony, można było nawet zdobyć więcej bramek. Warunki ciężkie - sztuczne boisko, duży upał. Avia to ambitna drużyna, walcząca do końca, miała dwie-trzy sytuacje. Pierwsze spotkanie jak najbardziej na plus, dwie ładne bramki. Zgodnie z tym co mówiłem - mamy fajną drużynę. Gramy o jak najlepsze miejsce. Ten rok traktujemy jako naukę gry ze starszymi. Za rok będziemy bili się o coś więcej, grając ze swoim rocznikiem. Podstawą jest przejście do seniorów - Kacper Kania, Kacper Musiatowicz trenują z pierwszym zespołem, Arek Korolczuk już zadebiutował. Cieszy, że tam trafiają i sobie radzą. W tym kierunku pracujemy, a nie po to, by zdobywać laury. Arek Korolczuk mógł grać tylko po przerwie, a drużyna bez niego radziła sobie bardzo fajnie i to cieszy. Pozytywny mecz.

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Motor Lublin 0:3 
(0:2)
Orlęta-Spomlek
: Patryk Musiatowicz - Mikołaj Komar, Krystian Kowalczyk, Piotr Kuźma, Dominik Lubka, Mateusz Masłowski, Damian Mazur, Bartek Sierpień, Wojciech Steć, Sebastian Walczyna, Jakub Zabielski oraz Łukasz Grochowski, Cyprian Wardziak.
Komentarz trenera 
Artur Idzikowski: Chłopcy przeciwko Motorowi zagrali nieco zbyt bojaźliwie, być może bali się samej nazwy przeciwnika.

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Motor Lublin 0:0

Orlęta-Spomlek
: Damian Borkowski - Damian Dragan, Aleks Głos, Kacper Głos, Mateusz Kapitan, Jakub Kowalski, Ziemowit Niewęgłowski, Piotr Popławski, Jakub Rogoziński, Mateusz Waszczuk, Sebastian Zinko oraz Anna Adamska, Jakub Belniak, Wiktor Golec, Jakub Kolęda, Bartłomiej Kowalski, Adrian Kułak, Jan Łaskarzewski.
Komentarz trenera 
Sebastian Żądełek: Powalczyliśmy. Powiem szczerze, że żałuję braku zwycięstwa. Z przebiegu gry, z jakości i z sytuacji bramkowych to remis, który nas nie zadowala. W moim odczuciu mogliśmy pokusić się o trzy punkty. Pierwszy mecz nas nieco „zdusił". We wtorek było zupełnie inaczej - ambicja, wola walki i piłkarska jakość były po naszej stronie. Mieliśmy przynajmniej pięć okazji, przy jednej-dwóch Motoru. Nie udało się wygrać. Wyciągamy z tego meczu plusy. Myślimy o zdobyciu trzech punktów w sobotę w Międzyrzecu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 235 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem