26-27.08: Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych

Trzy punkty zdobyły w weekend drużyny młodzieżowe Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski. Juniorzy starsi pokonali w Puławach Wisłę 2:1. Dwie radzyńskie drużyny uległy Wiśle (juniorzy młodsi) oraz Górnikowi Łęczna (trampkarze starsi). Trampkarze młodsi nie rozegrali swojego spotkania w Łęcznej. Poniżej wyniki, składy, strzelcy bramek i komentarze trenerów.

Juniorzy starsi
Wisła Puławy - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:3 (0:2)
Bramki dla Orląt: Dominik Rycaj 13', Mikołaj Golec 29', przeciwnik 87' (samobójcza)
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Jędrzej Dudek (57' Piotr Zieliński), Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Kacper Lipiński (73' Patryk Pawlina), Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Krystian Pawlina (90' Bartłomiej Olszewski), Dominik Rycaj, Marcin Wiszniewski (51' Oskar Siwek), Krystian Zając.
Edmund Koperwas: W pierwszej połowie mieliśmy trochę okazji. Wisła była lepsza piłkarsko, więcej operowała piłką, częściej ją miała. My przed przerwą kontrowaliśmy i strzeliliśmy dwie bramki. Po 20 minutach drugiej odsłony rywal doprowadził do wyrównania, zdominował nas totalnie. W naszym wykonaniu dopiero końcówka była lepsza i udało nam się przechylić szalę na naszą korzyść. Mecz był bardzo ciężki.

Wisła Puławy - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:1 (1:0)
Bramka dla Orląt: Kacper Musiatowicz 59'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Siudaj - Adrian Pinkus, Jan Bożym, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki (41' Oskar Siwek), Kacper Kania, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Kowalik (71' Patryk Burda), Dawid Mitroniuk (80' Piotr Oramus), Kacper Musiatowicz, Mateusz Stefaniak (41' Jakub Mainusz).
Artur Idzikowski: Sędziowie nie uznali nam gola na 1:0 - podobno był spalony. Jednak pierwsza połowa i tak była dla gospodarzy, równie mocnych fizycznie co my. Po przerwie graliśmy zdecydowanie lepiej. Kacper Musiatowicz bardzo łatwo ograł rywali i strzelił gola na 1:1. Po chwili mieliśmy okazję na 2:1. Kacper wyprzedził bramkarza, podał do Oskara Siwka stojącego przed pustą bramką. Sędzia podniósł chorągiewkę, sygnalizując, że piłka wyszła poza boisko.

Górnik Łęczna - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:2