9-10.09: Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych

Drugi z rzędu weekend drużyny Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski zanotowały bilans dokładnie remisowy w sześciu spotkaniach. Trzy ekipy (oba zespoły juniorskie i trampkarze młodsi) zanotowali triumfy. W derbach z Orlętami Łuków, biało-zieloni zanotowali tylko jedną porażkę. Poniżej pełne podsumowanie.

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 5:1 (2:0)
Bramki dla Orląt: Krystian Pawlina 15', 87', Dominik Rycaj 21', Grzegorz Kot 50', Oskra Siwek 57'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski - Adrian Pinkus, Kacper Lipiński, Piotr Madejski, Oskar Siwek, Krystian Pawlina, Grzegorz Kot (62' Krzysztof Jaroszewicz), Artur Nowacki (46' Maciej Orzechowski), Kacper Fijałek (56' Piotr Zieliński), Dominik Rycaj (55' Marcin Wiszniewski), Krystian Zając (60' Patryk Pawlina),
Edmund Koperwas: Byliśmy zdecydowanie lepsi, mogliśmy wygrać zdecydowanie wyżej. Za tydzień gramy z Lewartem Lubartów, teoretycznie mocniejszy przeciwnik. Przed nami ciekawe spotkanie, walczymy o kolejne punkty. Po sześciu meczach mamy ich 18.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - TOP54 Biała Podlaska 7:1 (4:0)
Bramki dla Orląt: Kacper Musiatowicz 6', 20', 36', 47', Arkadiusz Korolczuk 34', 62', 70'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Siudaj - Jan Bożym, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Kacper Kania (65' Przemysław Jaworski), Arkadiusz Korolczuk, Jakub Kowalik (41' Piotr Oramus), Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk (41' Patryk Burda), Kacper Musiatowicz, Mateusz Stefaniak (50' Piotr Sadowski).
Rafał Borysiuk: Sam wynik pokazuje, jak przebiegał mecz. Najbardziej cieszy ilość strzelonych bramek, sytuacji. Zdobycz mogła być wyższa. Martwi mnie stracona bramka. Przeciwnik nie stworzył sobie żadnych sytuacji, a po jedynym rzucie rożnym straciliśmy gola. Zdenerwowałem się mocno. Co mecz zdarza nam się stracony gol po stałym fragmencie. Nad tym musimy pracować. Może brakuje koncentracji, krycia. To duży minus. Z niego trzeba wyciągnąć wnioski. Od początku kontrolowaliśmy mecz pod każdym względem. Wygrana w pełni zasłużona. Trzeba pochwalić trenujących z seniorami strzelców bramek.

Orlęta Łuków - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 5:0