Trampkarze młodsi na piątkę

Trampkarze młodsi na piątkęORLĘTA ŁUKÓW - ORLĘTA - SPOMLEK RADZYŃ 0:5 (20 października)

W poprzednich sezonach mecze miedzy tymi drużynami były bardzo emocjonujące i wyrównane. Dzisiejsza potyczka wyglądała tak tylko do przerwy. Nasza ekipa stworzyła kilka groźnych sytuacji pod bramką przeciwników, ale wykorzystała zaledwie jedną.

W 30. minucie Kacper Lipiński minął kilku obrońców i dośrodkował w pole karne do Piotra Włoszka, który ładnie dograł piłkę głową do nadbiegającego Grześka Kota, a ten dopełnił formalności. Druga połowa to zupełna dominacja radzyńskiej drużyny. Bramki strzelali kolejno: Kacper Fijałek, Kacper Lipiński, Adrian Lubka i Jakub Wachnik. Śmiało można stwierdzić, że 5:0 to najniższy wymiar kary, gdyż sytuacji do zdobycia goli nie brakowało (znowu niewykorzystany rzut karny). Brawo dla całej naszej ekipy za ambitną walkę do końca. To zwycięstwo pozwoliło nam przesunąć się w tabeli na czwartą pozycję.

W meczu wystąpili: M. Kwaśny, K. Zieliński, K. Fijałek, A. Nowacki, M. Golec, G. Kot, D. Pietrzela, P. Madejski,
J. Wachnik, O. Siwek, K. Lipiński, P. Włoszek, B. Olszewski, S. Wiater, S. Nakonieczny, P. Pawlina, M. Orzechowski, A.Lubka.