Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (21-22.04)

Trzy wygrane i trzy porażki - oto bilans drużyn młodzieżowych naszego klubu w miniony weekend. Po komplet punktów sięgnęły zespoły juniorów młodszych, trampkarzy młodszych oraz młodzików starszych. Poniżej pełne podsumowanie, wraz ze składami, strzelcami goli i wypowiedziami trenerów.
FOTORELACJA Z MECZU JUNIORÓW STARSZYCH (fot. Adam Kułak)
FOTORELACJA Z TRENINGU MŁODZIKÓW STARSZYCH (fot. Tadeusz Kierych/radzyninfo.pl)

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2 (0:2)
Bramki dla Orląt: Oskar Siwek 67'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny (46' Bartłomiej Olszewski) - Adrian Pinkus, Grzegorz Kot, Mikołaj Golec (75' Piotr Zieliński), Kacper Fijałek, Krystian Pawlina, Artur Nowacki, Kacper Lipiński, Maciej Orzechowski (46' Dominik Rycaj), Oskar Siwek, Piotr Madejski.
Edmund Koperwas: Graliśmy z najsilniejszym do tej pory przeciwnikiem. Szczególnie w pierwszej połowie zespół z Tomaszowa nas zdominował i zdobył dwie bramki. Pierwsza z nich była kuriozalna. Jeszcze w swojej przygodzie nie widziałem takiego rzutu karnego. Mój zawodnik usłyszał, że jest spalony. Wziął piłkę w ręce i sędzia podyktował rzut karny. Przed przerwą goście wyraźnie przeważali. Prowadzili 2:0 i ustawili sobie mecz. W drugiej odsłonie jeden z zawodników gości dostał czerwoną kartkę i wróciliśmy do gry. W końcówce mogliśmy nawet zremisować. Mieliśmy kupę stałych fragmentów gry, rzutów wolnych i rożnych. Piłka nie chciała wpaść do bramki, mimo mnóstwa sytuacji. Brakowało nam szczęścia, strzelaliśmy nad poprzeczką lub obok słupka. Tomasovia ma bardzo dobry zespół i wygrała u nas w pełni zasłużenie.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1 (2:1)
Bramki dla Orląt: Arkadiusz Korolczuk 5', Kacper Kania 44'
Orlęta-Spomlek: Kacper Sidor (41' Patryk Szczygieł) - Dawid Niedźwiecki (75' Piotr Oramus), Jakub Mainusz, Kacper Kania, Mateusz Stefaniak (60' Patryk Burda), Arkadiusz Korolczuk, Kacper Musiatowicz, Michał Kalicki, Dawid Mitroniuk, Bartosz Idzikowski, Jan Bożym (80' Jakub Kowalik).
Rafał Borysiuk: Nie było to łatwe zwycięstwo. Z przebiegu meczu byliśmy lepszym zespołem, ale wypada pochwalić gości, też mieli swoje sytuacje. Zwłaszcza przed przerwą dominował prosty - nie wiem czy to nie za duże słowo - futbol. Na naszym bocznym boisku nie da się grać w piłkę, wymienić dwóch podań. W meczu rządził przypadek. Strzeliliśmy gola z karnego, potem straciliśmy również z 11 metrów. Mieliśmy swoje okazje, podobnie jak Tomasovia. Do przerwy było 1:1. Po zmianie stron obie strony przystosowały się do tego "boiska". Kreowaliśmy akcje, podobnie jak goście. Po ładnej akcij i pięknej bramce Kacper Kania dał nam zwycięstwo. Bramkarz uratował nas w dwóch sytuacjach, my też mogliśmy podwyższyć wynik. Chwała chłopakom, że dowieźliśmy wygraną. Szczęście było tego dnia po naszej stronie, równie dobrze mogło być odwrotnie. Cieszy to, że w pięciu spotkaniach, a gramy z o rok starszymi rywalami, mamy 12 punktów. Fajnie, że chłopc

Jedynka Krasnystaw - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:1