ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (12-13.05)

Udostępnij

W sobotę i niedzielę na boiska wybiegły trzy z sześciu ekip młodzieżowych naszego klubu. Spotkanie juniorów młodszych zostało przełożone z uwagi na mecz seniorów, zaś młodzicy zagrają w Tomaszowie z Tomasovią w środę.

 

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Motor Lublin 3:4 (1:3)
Bramki dla Orląt: Oskar Siwek x2, Artur Nowacki
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski (46' Mateusz Kwaśny) - Adrian Pinkus (82' Piotr Zieliński), Grzegorz Kot, Mikołaj Golec, Dominik Rycaj, Krystian Pawlina, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Osar Siwek, Piotr Madejski, Jędrzej Dudek (75' Krystian Zając).
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: Nie popisaliśmy się. Można powiedzieć, że nasza obrona była dziurawa jak ser szwajcarski i tu widoczny był brak Kacpra Fijałka, który w tym sezonie już nie zagra. Bez niego w tyłach popełniamy indywidualne błędy, które ważą na końcowym wyniku. Mamy zbyt wąską kadrę. Mimo to walczyliśmy. Przegrywaliśmy 1:3, w końcówce mieliśmy nawet okazje na wynik 4:4. Tracąc cztery gole na własnym boisku się przegrywa. Oprócz Fijałka brakuje nam też Kacpra Lipińskiego i są to naprawdę duże osłabienia, stąd takie, a nie inne wyniki. 

Trampkarze starsi
Widok Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:2 
(1:2)
Bramki dla Orląt: Damian Mazur, Mikołaj Komar
Orlęta-Spomlek
: Robert Rotari - Gabriel Walczuk, Cyprian Wardziak, Krystian Kowalczyk, Bartek Sierpień, Sebastian Walczyna, Mikołaj Komar, Jakub Zabielski, Damian Mazur, Dominik Lubka, Piotr Kuźma oraz Kacper Sidor, Adrian Snochowski, Kamil Sikora, Wojciech Steć, Norbert Kaznowski, Mateusz Masłowski, Igor Hryciuk.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: Zasłużona wygrana mojej drużyny, która nie podlegała dyskusji. Widowisko z pewnością nie porywało. Mieliśmy sporo okazji, przeciwnik też nam zagrażał. Ale dwukrotnie świetnie zachowywał się Kacper Sidor, trzeba go za to pochwalić. Mogliśmy zamknąć mecz, a w samej końcówce Kacper cudem obronił strzał z 5 metrów. Jak wspomniałem, powinniśmy do tego momentu prowadzić wyżej niż 2:1. Prowadzimy w grupie spadkowej i cieszy to, że mamy już pewne utrzymanie. Celem było wygranie tej grupy i zobaczymy czy nam się to uda. Przed nami jeszcze pięć kolejek i postaramy się zakończyć te rozgrywki na pierwszym miejscu. 

Trampkarze młodsi
Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:3 
(1:2)
Bramki dla Orląt: Damian Dragan 1', Jakub Belniak 8', Cyprian Wardziak 58'
Orlęta-Spomlek: Gabriela Kołodziejczyk - Kacper Aleksandrowicz, Jakub Rogoziński, Kacper Głos, Damian Borkowski, Mateusz Waszczuk, Ziemowit Niewęgłowski, Jakub Kowalski, Sebastian Baryła, Damian Dragan oraz Wiktor Golec, Aleks Głos, Jakub Frączek, Bartłomiej Kowalski, Jakub Kolęda, Jakub Belniak, Cyprian Wardziak.
Komentarz trenera
Sebastian Żądełek: Cieszą nas trzy punkty i to, że szybko ustawiliśmy sobie mecz, prowadząc 2:0. Mieliśmy jeszcze kilka okazji, by podwyższyć rezultat. Motor, za wyjątkiem gola, praktycznie nam nie zagroził. Piłkarsko wyglądaliśmy dobrze, ale wciąż nie pokazaliśmy pełni rezultatu. Reasumując, za nami ważna wygrana, która cieszy tym bardziej, że w niedzielę, z uwagi na sprawy rodzinne i odpoczynek kilku chłopców, nie miałem do dyspozycji niektórych ważnych zawodników.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem