Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (18.08)

Dwie wygrane i porażka - oto bilans spotkań drużyn młodzieżowych naszego klubu. Na tarczy z Łukowa wrócili trampkarze starsi, z kolei obie ekipy juniorów zdobyły po komplecie „oczek" przeciwko Widokowi Lublin. Poniżej podsumowanie wraz ze składami, strzelcami bramek i komentarzami trenerów.

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Widok Lublin 2:0 (2:0)
Bramki dla Orląt: Piotr Włoszek 10', Kacper Fijałek 13'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Patryk Pawlina (46' Kacper Lipiński), Adrian Pinkus, Oskar Siwek, Piotr Włoszek (85' Piotr Gil), Krystian Zając.
Edmund Koperwas: Bardzo ciężkie spotkanie za nami. Najlepiej świadczy o tym fakt, że bohaterem był nasz bramkarz. W kilku momentach wyręczył obrońców. Ponadto Mateusz Kwaśny obronił rzut karny. Różnie mogłoby być, gdybyśmy prowadzili już tylko 2:1. Wtedy Widok mógłby pójść za ciosem, wyrównać czy zdobyć nawet zwycięską bramkę. Dowieźliśmy wynik. Było bardzo trudno o zwycięstwo. Śmiem twierdzić, że Widok był lepszy w operowaniu piłką. Ale to my byliśmy skuteczni, po 20 minutach prowadząc 2:0. W końcówce dopisało nam szczęście. Trzeba się cieszyć z wygranej, tym bardziej, że mamy kilku graczy, którzy wyjechali za granicę.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Widok Lublin 2:0 0:0)
Bramki dla Orląt: Dawid Niedźwiecki 51', Maciej Król 66'
Orlęta-Spomlek: Bartosz Klebaniuk (71' Kacper Sidor) - Jan Bożym (70' Piotr Gil), Patryk Burda, Bartosz Idzikowski (41' Maciej Król), Przemysław Jaworski, Michał Kalicki, Kacper Kania, Piotr Kuźma, Dawid Mitroniuk (65' Bartek Sierpień), Kacper Musiatowicz, Dawid Niedźwiecki.