Trampkarze młodsi lepsi od starszych pokonali GKS Górnik Łęczna 1 : 0

16 sierpnia Trampkarze Młodsi rozpoczęli rozgrywki sezonu 2014/2015. Na inaugurację,  podopieczni Artur Idzikowskiego zmierzyli się u siebie z GKS Górnik Łęczna. Orlęta od początku meczu zdominowali przeciwnika stwarzając sobie sytuację za sytuacją. Tylko brak skuteczności uratowało Łęczną od utraty bramki.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie, gospodarze kontynuowali atak i w 50 min meczu Arkadiusz Korolczuk umieścił piłkę w bramce.  Orlęta wygrały 1 : 0.  Chłopcy wykonali założenia meczu, grali ładną piłkę i choć zabrakło szczęścia do podwyższenia wyniku, Trampkarze Młodsi udanie rozpoczęli nowy sezon.

Skład: Bartłomiej Siudaj – Bartosz Idzikowski, Krystian Zając, Łukasz Kowalik, Stolarczyk Kacper, Mateusz Dorosz, Janek Bożym, Piotr Zieliński, Arkadiusz Karolczuk, Damian Książek, Bartłomiej Pękała

Rezerwowi: Bartosz Zabielski, Sebastian Mazur, Patryk Dokudowiec, Janek Grabiński, Marek Koczkodaj

Bramka: Arkadiusz Korolczuk

Trener: Artur Idzikowski