Trampkarz starszy: Orlęta Spomlek –OSiR Biłgoraj 0 : 1, Wisła Puławy - Orlęta Spomlek 1 : 6

Orlęta Spomlek Radzyń –OSiR Biłgoraj (0 : 1) 03.09.2014
Drobne błędy decydują o końcowym wyniku. Mimo pełnej mobilizacji, zaangażowania z naszej strony  , walki ,ogromnego wysiłku - przegrywamy. Mecz wyrównany, choć sytuacji bramkowych mieliśmy więcej ale szczęście było w dniu dzisiejszym po stronie Gości i to oni cieszyli się po końcowym gwizdku sędziego.

Ze złymi emocjami radzimy sobie coraz lepiej , pracujemy nad tym,  ale w dalszym ciągu w prymitywny sposób „dajemy się ograć”  przeciwnikowi lub po kontrowersyjnej decyzji sędziego.

W meczu wystąpili:  Kwaśny-5,  Fijałek-4, Golec-4,  Kot-4, Madejski-4, Włoszek-3 , Pawlina-3,Lipiński-3,Lubka-3, Nowacki-4,Pietrzela-4,Siwek-3, Wiszniewski-3, Szymala , Kałuski ,Olszewski

Wisła Puławy  - Orlęta  Spomlek Radzyń (1 : 6) 06.09.2014

Przeciwnik z dolnych rejonów tabeli niczym szczególnym nas nie zaskoczył choć do przerwy  męczyliśmy się i gra nasza nie wyglądała rewelacyjnie . Dwie strzelone do przerwy bramki dały nam komfort psychiczny . W drugiej części spotkania graliśmy na większym luzie i gra wyglądała już znacznie lepiej. Wszyscy zawodnicy z ławki rezerwowych mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności i powalczyć o dobry wynik. Ostatecznie wynik      1 : 6 i możemy już myśleć o przygotowaniach do następnego spotkania z Widokiem Lublin. Strzelcy bramek: Kot Grzegorz -2 (zdecydowanie najlepszy zawodnik na boisku), Lipiński Kacper-2, Wiszniewski Marcin-1, Orzechowski Maciej-1.

W meczu wystąpili:  Kwaśny-4,  Fijałek-4, Golec-4,  Kot-6, Madejski-4, Włoszek-3 ,Pawlina-3, Wiszniewski-3, Lubka-4,Orzechowski-3, Nowacki-4,Pietrzela-4,Lipiński-5,Siwek-3, Szymala-2, Kałuski-3,Olszewski-3.

Treningi w przyszłym tygodniu poniedziałek, środa, czwartek- w godz. 16.00-17.30