ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Hat Trik też w trampkarzach starszych. Tomasovia – Orlęta Radzyń 2 : 8

Udostępnij

Najdłuższa podróż w dniu 20.09.2014 r ( ponad 3 godziny)  w tym sezonie zawsze daje się we znaki – jest po prostu męcząca. Przeciwnicy w tym dniu nie stanowili  jednak wielkiej przeszkody dla naszych zawodników, mieli problemy kadrowe , gdyż w meczowym składzie było ich tylko 12. Były momenty w meczu , kiedy Gospodarze nie mogąc  znaleźć sposobu na naszych zawodników nie przebierali w środkach i  ostro  faulowali (brak należytej reakcji ze strony sędziów).

Całe szczęście obyło się bez groźnych kontuzji. Cały zespół zasługuje na pochwałę . Wyróżnienie specjalne dla strzelca trzech bramek – Mikołaj Golec (na zdjęciu) – widoczne efekty pracy ( jeden z najsolidniej pracujących zawodników na treningach) oraz Kacper Lipiński -wyróżnienie za kreatywność- strzelec dwóch  bramek. Gole zdobywali także Adrian Lubka-1, Kacper Fijałek-1, Grzegorz Kot-1 . Myślami jesteśmy już przy następnym meczu – podejmujemy u siebie lidera PN  Motor Lublin-godz. 14.30.

Treningi w przyszłym tygodniu bez zmian –poniedziałek , środa , czwartek- 16.00-17.30

W meczu wystąpili :  Olszewski-3,  Fijałek-4,  Nowacki-4,  Golec-5, Kot -4,  Madejski-4, Siwek-4, Lipiński-5,  Włoszek-3,  Pawlina-3,Orzechowski-4, Lubka-3, Wiszniewski-3 , Izdebski-3,Szymala-2

Dariusz Wołek

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem