Trampkarz starszy.

TOP 54 Biała Podlaska : Orlęta-spomlek Radzyń 3 : 2 (Biała Podlaska 16.10.2014)

Mecz miał nietypowy początek bo po 4 minutach gry był remis 1 : 1 i to my pierwsi zdobyliśmy prowadzenie. Wynik utrzymał się do przerwy. Chcieliśmy bardzo wygrać , byliśmy mocno zmotywowani bo w tabeli jesteśmy sąsiadami i w przypadku wygranej przesunęlibyśmy się przed Bialczan. Walki ,sytuacji podbramkowych nie brakowało , wynik był otwarty do końca. Niestety popełniliśmy więcej błędów i doprowadziliśmy do tego , że jeden zawodnik „rozbroił” naszą obronę strzelając nam trzy bramki. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Adrian Lubka i Piotr Madejski.

Wynik ujmy nam nie przynosi bo walczyliśmy godnie do końca –szkoda sytuacji z ostatniej minuty meczu (strzał w słupek z rzutu wolnego Kacpra Lipińskiego).

Orlęta-Spomlek Radzyń – Orlęta Łuków 2 : 1 (Radzyń 18.10.2014)

Mecz był emocjonujący i ciekawy bo walki i determinacji z obydwu stron nie brakowało. My odczuwaliśmy jeszcze trudy czwartkowego spotkania z TOP 54 Biała Podlaska i trochę zlekceważyliśmy przeciwnika czego skutkiem była stracona bramka . Musieliśmy odrabiać straty a nie przychodziło nam to łatwo bo Łukowianie grali mocno zmotywowani i uwierzyli ,że mogą wywieźć z Radzynia korzystny rezultat. Nie mogliśmy złapać właściwego rytmu gry przez długi okres czasu. Wyrównującą bramkę strzeliliśmy w 62 minucie meczu . Gol głową Adriana Lubki po rzucie rożnym dodał nam skrzydeł i sprawił , że atakowaliśmy jeszcze bardziej zdeterminowani ale Goście również wyprowadzali groźne kontry. Zwycięską bramkę zdobyliśmy na 4 minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego. Rzut wolny w światło bramki- kierunek lotu piłki zmienił Oskar Siwek i to on sprawił , że cieszyliśmy się ze zwycięstwa. Ciężki i niełatwy mecz , potrafiliśmy wyjść z dużych opresji . Gratulacje! Cała drużyna zapracowała na końcowy sukces. W meczu wystąpili : Olszewski-4, Fijałek-3, Nowacki-5, Golec-4, Kot -2, Madejski-4, Siwek-4,Lipiński-5, Włoszek-3, Pawlina-3,Orzechowski-4, Lubka-5, Wiszniewski-4 , Izdebski-,Szymala ,Kałuski