Trampkarz starszy. Lider pokonany! PN Motoru Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń 0 - 1

PN Motoru Lublin jeszcze rok temu były nie do ruszenia(wygrywali wszystko) . Trzeba oddać szacunek Gospodarzom ponieważ to oni dyktowali warunki i byli stroną przeważającą. Obecna runda LWTR starszych jest już bardziej wyrównana i nieprzewidywalna.

Początek meczu to zdecydowany napór Gospodarzy , którzy szybko chcieli objąć prowadzenie i stworzyli kilka groźnych sytuacji na nasze szczęście niewykorzystanych. My ograniczyliśmy się do rozbijania ataków przeciwnika i wyprowadzania kontrataków. Do przerwy boisko z powodu kontuzji musieli opuścić Grzegorz Kot i Piotr Włoszek. Zmiennicy ( M. Szymala i K. Kobojek) mimo niewielkiego stażu treningowego zaprezentowali się godnie. W drugiej połowie ataki Gospodarzy już nie wyglądały tak groźnie i my częściej gościliśmy na ich połowie. Zdobyliśmy prowadzenie po kuriozalnym i ewidentnym błędzie bramkarza Gospodarzy. Szczęśliwym trafieniem popisał się Adrian Lubka.

Zwycięstwo nad liderem cieszy , brawa za walkę ale nie popadajmy w euforię , przed nami jeszcze dużo pracy. Cała drużyna zasługuje na uznanie. Wyróżniłbym środkowych obrońców - Artur Nowacki i Kacper Fijałek , bramkarz Mateusz Kwaśny popisał się kilkoma nietuzinkowymi interwencjami oraz Marcin Wiszniewski i Oskar Siwek z formacji ataku.

Kadra : Kwaśny Mateusz 6, Fijałek Kacper 5, Golec Mikołaj 5, Kot Grzegorz 4, Włoszek Piotr 4, Pawlina Patryk 4 , Wiszniewski Marcin 5, Lubka Adrian 5, Orzechowski Maciej 4, Nowacki Artur 5 ,Siwek Oskar 5, Szymala Michał 4, Olszewski Bartłomiej, Kobojek Kamil 4 .

Treningi w nadchodzącym tygodniu: poniedziałek, wtorek , czwartek –godz. 16.00-17.30.