Trampkarz starszy. Hetman Zamość- Orlęta Spomlek Radzyń 2 : 3

Niezasłużona porażka 2 : 3 przed tygodniem z TOP 54 Biała Podlaska zmotywowała nas przed kolejnym spotkaniem z silnym Hetmanem Zamość. Pierwsze minuty meczu to „badanie przeciwnika”- asekuracyjna gra obu zespołów.

Lecz po błędzie środkowych obrońców w 18 min tracimy bramkę .W miarę upływu czasu przejęliśmy inicjatywę w grze i po jednej bardzo dobrze rozegranej akcji Grzegorz Kot strzela bramkę i uzyskujemy wyrównanie. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Druga połowa to nasza przewaga , częściej jesteśmy w posiadaniu piłki i więcej atakujemy. Przeciwnik ogranicza się do wyprowadzania kontr , które też są groźne. Nasza przewaga zostaje nagrodzona i strzelamy dwie bramki , których autorem jest Marcin Wiszniewski (solidna praca na treningach przynosi efekty) .Końcowe minuty znowu były emocjonujące bo gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Zdołaliśmy jednak utrzymać wynik do końcowego gwizdka sędziego . Ciężki mecz ze względu na pogodę i naszą sytuację kadrową ale jak widać potrafimy sobie z tym radzić dlatego cały zespół zasługuje na słowa uznania. Na wyróżnienie zasługuje na pewno strzelec dwóch bramek –Marcin Wiszniewski. Wzorem pracowitości i zaangażowania (jak w każdym meczu) jest Mikołaj Golec . Dobry mecz rozegrał także Grzegorz Kot –umiejętne włączanie się do akcji ofensywnych .

Kadra : Kwaśny Mateusz 4, Fijałek Kacper 4, Golec Mikołaj 5, Kot Grzegorz 5, Włoszek Piotr 4, , Wiszniewski Marcin 6 , Lubka Adrian 5, Orzechowski Maciej 4, Nowacki Artur 4 , Szymala Michał 4, Olszewski Bartłomiej, Kobojek Kamil 3, Madejski Piotr

Treningi w nadchodzącym tygodniu: poniedziałek, środa , czwartek –godz. 16.00-17.30.