Przegląd wyników grup młodzieżowych (11)

Nie doszły do skutku spotkania trampkarzy młodszych i starszych przeciwko Tomasovii Tomaszów Lubelski. Przełożono je na 29 października z powodu udziału tomaszowian w pucharze orlika. Pozostałe cztery grupy młodzieżowe, występujące w ligach wojewódzkich zanotowały dwa remisy i dwie porażki.

Juniorzy starsi
Łada Biłgoraj - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:1 (0:1)

Bramka dla Orląt: Bartłomiej Powałka 22'
Orlęta-Spomlek: Patryk Karpiński - Bartosz Madejski, Dominik Kozieł (87' Dawid Anyszek), Jakub Kot, Piotr Dorosz, Kacper Lipiński (46' Krystian Łotys), Damian Iwańczuk (76' Radosław Białek), Bartłomiej Powałka (57' Damian Drygiel), Krystian Pawlina (46' Marek Nowacki), Łukasz Łoziński, Radosław Cieślak (84' Kacper Kusyk).
Edmund Koperwas: Duży niedosyt, bo klarownych sytuacji było po równo. Natomiast my wykazaliśmy się większą kultury i powinniśmy wygrać. Mamy niedosyt, bo prowadziliśmy 1:0, gdybyśmy poprawili na dwa lub trzy, byłoby po wszystkim. A tak - znowu tracimy kuriozalną bramkę i nieszczęśliwie tracimy dwa punkty. W sobotę miałem jeden z lepszych składów w tej rundzie, tym bardziej żal, że nie wygraliśmy. Byliśmy lepsi, ale jeden błąd... Łada zagrażała nam tylko i wyłącznie ze stałych fragmentów gry, tym bardziej jesteśmy niezadowoleni z wyniku. Za tydzień kończymy rundę z AMSPN Hetmanem Zamość. Postaramy się zdobyć punkty.

OSiR Biłgoraj - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:2 (1:0)
Bramki dla Orląt: Krystian Pawlina 49', 63'
Orlęta-Spomlek:
Mateusz Kwaśny (75' Bartłomiej Olszewski) - Jędrzej Dudek (55' Kacper Mazurek), Kacper Fijałek, Grzegorz Kot, Paweł Łazaruk (46' Krystian Pawlina), Adrian Lubka, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski (46' Kacper Lipiński), Patryk Pawlina (41' Karol Pacześniowski), Dawid Petkowicz, Michał Szymala.
Dariusz Wołek
Pierwsza część gry słabsza w naszym wykonaniu, popełnialiśmy więcej błędów, brakowało dokładności i graliśmy nerwowo. Do przerwy 1:0 dla gospodarzy. W drugiej połowie uporządkowaliśmy nasze szyki, dokonaliśmy kilku zmian i obraz gry był nieco inny -  to my byliśmy strona atakującą, szybciej operowaliśmy piłką, graliśmy dokładniej i z większym zaangażowaniem. Efektem naszej gry było zdobycie dwóch bramek. Celnymi trafieniami popisał się Krystian Pawlina. Niestety nie zdołaliśmy dowieść prowadzenia do końca. Na 8 minut przed końcem spotkania jeden z naszych obrońców spóźnił się z interwencją i gospodarze wykorzystali rzut karny. Myślę, że remis jest sprawiedliwy, zabrakło nam trochę szczęścia, bo przeciwnik mimo, ze plasuje się  trochę  niżej w tabeli to postawił wysokie wymagania. Mecz był ciężki, „nikt nie odstawiał nogi” – dziękuje zawodnikom za ambicję i walkę do końca .