ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Udana inauguracja Żaków. Mikołaj Mitura najlepszym strzelcem..(video)

Udostępnij

W sobotę 6 września rozgrywki rozpoczęli nasi podopieczni Daniela Syty -  Żacy. Rywalem biało-zielonych była drużyna Akademii Piłkarskiej TOP 54 Biała Podlaska.  Nasi najmłodsi zawodnicy wygrali wszystkie potyczki.  Najwyższy wynik uzyskała drużyna Orlęta I strzelając 6 bramek. Zapraszamy również do obejrzenia 5 filmików z potyczek z TOP 54. Filmiki są autorstwa Marka Mitury. Redakcja  dziękuje bardzo autorowi  filmików za ich  udostępnienie.

 Poniżej wyniki spotkań, składy naszych drużyn i strzelcy bramek:

Orlęta I: Ciękosz  Oliwer, Mitura Mikołaj, Opolski Łukasz, Paszkowski Wiktor,  Kap Damian, Pawłowski Jakub, Ładny Wiktor, Litwiniec Kacper, Bujak Maciej, Grochowski Michał.

Orlęta II: Borysiuk Fabian, Gomółka Filip, Pasek Kacper, Burdon Janek, Kępa Mikołaj, Mańko Kacper, Bożym Paweł, Ciękosz  Alex, Białek Karol, Nast Maciej.

 Wyniki spotkań:               

Orlęta I- Top54 IV 6-3

OrlętaII- Top54III   4-0

OrlętaI- Top54III   3-0

OrlętaII- Top54IV 4-0

OrlętaI- OrlętaII   1-3

 Strzelcy bramek dla naszych drużyn:

 Mitura Mikołaj 5 bramek

 Nast Maciej 3 bramki

 Ładny Wiktor 2 bramki,

 Ciękosz Alex 2 bramki

 Białek Karol 2 bramki

 Pasek Kacper 2 bramki

 Burdon Janek 1 bramka,

 Melchior Igor 1 bramka

 Opolski Łukasz 1 bramka

 Jakub Pawłowski 1 bramka

 Paszkowski Wiktor 1 bramka.

Daniel Syta.

 

 

 

 

Komentarze   

+2 #5 filmyMarek Mitura 2014-09-13 15:18
Widzę, że dla niektórych rodziców nie warto robić tych filmów, ale warto dla dzieci. Bo to jest drużyna, grając w klubie piłkarskim zabawa jest na treningu-nie obrażając trenera, na wyjazdach ligowych zabawa się kończy.Tu liczą się punkty.
Ja bardzo kocham swojego syna a on kocha piłkę i dla niego to robię. Mógłbym oczywiście schować to sobie w archiwum i obejrzeć za 20 lat i zaoszczędzić swój czas. Mieć tylko sytuacje Mikołaja a ja traktuję wszystkich równo. Wydaj mi się, że jest kilka osób którym się to podoba i dostaną te filmy na płycie żeby mieć co wspominać. Trener ocenia grę zawodników a nie rodzice,co do informacji podawanych na stronie, ja nie mam wpływu. Tytuł artykułu i treść jest w gestii redaktora bądź trenera.
Jeżeli są osoby które nie życzą sobie miejsca na klatkach filmów z turniejów proszę o informację.

Pozdrawiam Panią Jaaaaa i wszystkich Rodziców dzieci klubu Orlęta Spomlek Radzyń.

Marek Mitura
Cytować
0 #4 Nie podzielam Pani zdania.cdredaktor 2014-09-13 09:22
Jeżeli Państwo zadecydują aby nie zamieszczać informacji o turniejach w grupie Żak i taka informacja będzie mi przekazana przez Prezesa klubu to nie będziemy informować internautów o najmłodszych grupach. Moim zdaniem będziemy robić krzywdę tym chłopcom, którzy oprócz zabawy traktują piłkę nożną poważnie. Przecież dokładnie Pani wie, że publikowane zdjęcia na stronie są podpisywane imieniem i nazwiskiem ich wykonawcy.
Mirek Piasko
Cytować
0 #3 Nie podzielam Pani zdania.cdredaktor 2014-09-13 09:20
Co do podziękowań za udostępniony filmik dla Pana Mitury. Dlatego to napisałem bo wiem ile czasu trzeba poświęcić, aby skleić 10 minutowy filmik i zamieścić go w Internecie, a na dodatek jeszcze kilka filmików- na pewno to zajęło temu Panu cały dzień , wiem bo też to robię. I jeszcze jedno filmiki za pozwoleniem autora udostępniane są za darmo. Ja wykonuję również zdjęcia ale musi uwierzyć mi Pani, że mniej jest pracy aby zdjęcie zamieścić w Internecie od filmiku. Oczywiście jeżeli chodzi o pracę wcześniejszą robienie zdjęć sportowych a filmowanie rozgrywek, to w tym przypadku praca z aparatem jest trudniejsza. Trzeba uchwycić ten moment walki, kontaktu z piłką itd i trzeba „mieć to coś”.
Cytować
0 #2 Nie podzielam Pani zdania.redaktor 2014-09-13 09:19
Do – jaaaaa. Witam Panią czy naprawdę to jest tylko zabawa? Chłopcy należą do Klubu Orlęta Spomlek, szkolą ich fachowcy w tej dziedzinie czy nie należy im się wyróżnienie za wyniki jakie osiągają ? A zdaniem Pani to od jakiej grupy nie jest to zabawa? Czy w innych kołach zainteresowań nie pokazuje się prac tych najlepszych, dlaczego nie wymieniać tych zawodników którzy osiągają dobre wyniki ? Tytuł jest mojego autorstwem i nie widzę w nim nic złego. Moim zdaniem jak najbardziej trzeba chwalić chłopców aby inni mogli brać z nich przykład. Na pewno trenerzy tych najmłodszych grup na koniec rozgrywek pochwalą nie tylko strzelców bramek, lecz również bramkarzy, najlepszego obrońcę itd.
Cytować
0 #1 hmm...jaaaaa 2014-09-12 10:30
Inauguracja rzeczywiście udana.Ale ambicje rodziców chyba za bardzo udane... tytuł też niepotrzebny piłka dla dzieci to przede wszystkim zabawa a nie liczba strzelonych goli... a filmiki dokładnie wzkazują autora artykułu i te podziękowania.. ..żal...
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
8
9
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem