Żacy wyróżnieni pucharem Fair Play.

Drużyna rocznika 2006/07 brała udział w kolejnym turnieju halowej piłki nożnej.Na zaproszenie AP Top 54 Biała Podlaska w ubiegłą sobotę (31.01.2015 r.0 nasi chłopcy rywalizowali min. z drużynami z Siedlec, Lublina , Białej Podl., Łukowa...
W turnieju udział wzięło 10 drużyn. Niestety mali radzyniacy nie spisali się tak dobrze jak we wcześniejszych turniejach. W ogólnej klasyfikacji zajęli miejsce dopiero w drugiej połowie końcowej tabeli - pozycję 8. Rozgrywki zakończyły się zwycięstwem łukowskiego Amplusa, który w finale pokonał lubelski BKS.

Na osłodę nasza drużyna została wyróżniona przez organizatora turnieju pucharem Fair Play za respektowanie sportowych zasad na boisku.

Wyniki meczy naszej drużyny i skład:

ORLĘTA RADZYŃ - BKS LUBLIN 0 - 4

ORLĘATA RADZYŃ - TOP BIAŁA PODL 1 - 2

ORLĘTA RADZYŃ - UKS 9 SIEDLCE 1 - 2

ORLĘTA RADZYŃ  - TOP IV BIAŁA PODL. 4 - 0

Wszystkie bramki dla naszego zespołu podczas turnieju strzelił Mikołaj Mitura

Skład: OLIWER CIĘKOSZ ( bramkarz) - WIKTOR PASZKOWSKI, KACPER MAŃKO, ŁUKASZ OPOLSKI, MIKOŁAJ KĘPA, FILIP GOMÓŁKA, KACPER LITWINIEC, JAKUB SAWICZ, MIKOŁAJ MITURA.