ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Aktualności

Renowacja boiska

 Od kilku dni płyta główna stadionu w Radzyniu Podlaskim jest poddawana zabiegom regeneracyjnym. Prace przy poprawie stanu murawy prowadzi specjalistyczna firma . Zdaniem fachowców roboty potrwają przez kilka najbliższych dni. Celem zabiegów renowacyjnych jest odbudowa , spulchnienie i uzupełnienie ubytków murawy. W następnej kolejności zostaną wyremontowane murawy boisk od ulicy Wyszyńskiego i przy rzece Białce. Przewidywany koszt prac regeneracyjnych trzech boisk wynosi ponad dwadzieścia tysięcy złotych.
Fotorelacja z renowacji (fot. Adam Kułak)

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wszystkim piłkarzom, trenerom, działaczom, sympatykom i innym osobom związanym z Orlętami życzymy zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a także spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (23-24.03)

W miniony weekend po raz drugi w Lidze Makroregionalnej U-19 zagrali juniorzy starsi naszego klubu. Zespół Edmunda Koperwasa przegrał z Hutnikiem Kraków 0:2. Po pierwsze punkty sięgnęli trampkarze starsi, zaś minimalną porażkę ponieśli juniorzy młodsi.
FOTORELACJA Z MECZU JUNIORÓW STARSZYCH (fot. Adam Kułak)

Weekend z Orlętami (30-31.03)

Spotkanie z Chełmianką będzie dla Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski szansą na pierwsze w 2019 roku punkty. Chełmianie z kolei czekają na premierową wiktorię. Na wyjazdach - do Lublina, Chełma, Zamościa i Rzeszowa - powalczy natomiast radzyńska młodzież. Do gry wracają młodzicy starsi i młodsi.

Żaki zagrają dla Marcelka

LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Radzyniu Podlaskim zapraszają na turniej piłkarski o Puchar Starosty Powiatu Radzyńskiego. Turniej żaków starszych (rocznik 2010) odbędzie się w niedzielę 17 marca 2019r. w godzinach 9 – 17 w hali sportowej ZSP przy ul. Sikorskiego 15. W zawodach wezmą udział drużyny Motoru Lublin, Lublinianki, Brazilian Soccer Schools Lublin, Jedynki Krasnystaw, Wisły Puławy, Niedźwiadka Chełm, Górnika Łęczna, TOP 54 Biała Podlaska i dwa zespoły gospodarzy.

              Podczas imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy i aukcja charytatywna pamiątek na rzecz małego Marcelka Szelecha.

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem