ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Aktualności

Orlęta w Lidze Mistrzów i Europy

Drużyny młodzieżowe Orląt-Spomlek zakończyły już rundę jesienną. Z treningami przeniesiono się pod dach i rozpoczął się okres turniejów halowych. W ostatnim czasie dwie nasze drużyny młodzieżowe zagrały w dwudniowym ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Smoka Wawelskiego w Krakowie. Młodzicy młodsi zajęli szóste, a orlicy młodsi ósmą lokatę w rozgrywkach.
FOTORELACJA ORLICY MŁODSI

Porażka trampkarzy w Puławach

Nieudaną wyprawę do Puław mają za sobą trampkarze starsi Orląt. Podopieczni Sebastiana Żądełka przegrali z Wisłą 0:4. W niedzielę o punkty powalczą juniorzy starsi i młodsi oraz młodzicy młodsi.

Przedwyborcza debata!

Zarząd Klubu na zebraniu w dniu 1 września w związku z trwającą wyborczą  kampanią samorządową, podjął uchwałę o wystąpieniu z inicjatywą zorganizowania debaty dotyczącą sportu w naszym mieście. Stosowne zaproszenia zostały wysłane do wszystkich sześciu komitetów wyborczych, które zgłosiły kandydatów w wyborach do Rady Miasta. Aktualnie swój udział w debacie nieoficjalnie potwierdziło pięć komitetów. Debata planowana jest w kawiarence klubowej w najbliższą sobotę, 6 października o godzinie 17:00, po zakończeniu meczu ze Spartakusem Daleszyce. Formuła i szczegóły techniczne debaty zostaną doprecyzowane z komitetami wyborczymi w najbliższych dniach. Debatę planujemy jako otwartą, ale ze względu na pojemność sali liczba miejsc jest ograniczona.

UWAGA: Nabór do grup młodzieżowych!

Za nami już tydzień nauki w nowym roku szkolnym i pora rozejrzeć się za zajęciami dodatkowymi dla dzieci, które pozwolą rozwijać ich talenty. LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski zaprasza dziewczęta i chłopców z rocznika 2012 i młodszych, którzy chcieliby trenować piłkę nożną do tworzonej właśnie grupy naborowej. Pierwszy trening zaplanowany jest na wtorek 11 września 2018r. na godz. 15.

Historia Orląt na zdjęciach część XXII

W coniedzielnym artykule na temat historii sportu oraz klubu LKS Orlęta na portalu Radzyń Info można przeczytaćrelacje prasowe z jubileuszów 75- i 80-lecia naszej drużyny oraz o wkładzie Pana Mirosława Piasko w tworzenie strony internetowej naszego klubu. Zapraszamy do lektury W TYM MIEJSCU.

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem