Żacy wicemistrzami BOZPN

Żacy Starsi radzyńskich Orląt wzięli udział w turnieju organizowanych przez BOZPN XIX Młodzieżowych Mistrzostwach Halowych. Turniej ten odbył się 5 lutego w Kąkolewnicy a startowało w nim aż 16 drużyn. GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU

 

Trener żaków  starszych Tomasz Kwapiszewski wystawił dwie drużyny – Orlęta I i Orlęta II. Drużyna Orlęta II niestety szybko odpadła z turnieju wygrywając tylko jeden mecz w fazie grupowej. 
Znacznie lepiej zaprezentowała się drużyna Orlęta I  która wygrała  swoją grupę, wygrywając wszystkie trzy mecze nie tracąc  żadnej bramki  i awansowała do półfinału, w którym później pokonała w rzutach karnych drużynę Huraganu Miedzyrzec Podlaski.
W finale radzyńskie żaki starsze  straciły pierwszą bramkę w całym turnieju  i niestety to ona zadecydowała  że Amplus Łuków wygrał turniej. 
Wicemistrzostwo to pierwszy duży sukces radzyńskich żaków starszych. Grupa ostatnio poczyniła spore postępy co przełożyło się na wynik w turnieju. Warto tez dodać, ze najlepszym bramkarzem turnieju został bramkarz Orląt Jakub Sikora.


Jakub Sikora

W turniejach zagrali: 

Orlęta I - Jakub Sikora, Wojciech Kaliszuk, Kamil Zakrzewski, Alex Ciękosz, Szymon Łaskarzewski, Marcel Mitura

Orlęta II – Paweł Wikera, Piotr Burdon, Mateusz Ochnio, Konrad Trosiński, Jan Borysiuk, Mikołaj Żurawski.


Orlęta I