Sobota czy niedziela? Zdecyduj o terminach meczów III ligi!

Szanowni Kibice! Ludowy Klub Sportowy Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski zwraca się do państwa z prośbą. W związku z pojawiającymi się często głosami na temat niedogodności co do terminów spotkań pierwszego zespołu naszego klubu, przygotowaliśmy SONDĘ. Zachęcamy do głosowania. Więcej na ten temat w rozwinięciu.

 

Za rozgrywaniem meczów w soboty optuje środowisko piłkarskie. Warto wspomnieć, że w niedziele (termin obligatoryjny) rozgrywane są kolejki niższych lig. Kibice tych zespołów mają dylemat - wybrać siędo Radzynia czy obejrzeć mecz lokalnej drużyny. Należy pamiętać, że w okolicznych zespołach gra bardzo wielu wychowanków LKS Orlęta.

Za rozgrywaniem meczów w niedzielę przemawia tradycja i przyzwyczajenie. Nie bez znaczenia jest fakt, że lokalna radzyńska społeczność wykorzystuje soboty do pracy w ogródku, na działce, a jedną z niewielu niedzielnych rozrywek w mieście jest spotkanie dość elitarnych rozgrywek. Ponadto niedzielna frekwencja była wyższa niż w soboty, biorąc pod uwagę doświadczenie ostatnich lat.

Trzeci wariant zakłada kompromis i rozegranie czterech meczów w niedziele i dwóch w soboty.

Proponowane przez klub warianty wyglądają następująco:

 

 

UWAGA! Terminy trzech spotkań nie ulegną zmianie! Trzy dni (wtorek 15 sierpnia) po inauguracji z JKS-em 1909 Jarosław radzynianie udadzą się do Daleszyc na mecz ze Spartakusem. Środa 30 sierpnia (spotkanie z Wiślanami Jaśkowice) jest z kolei terminem obligatoryjnym, a 11 listopada (wtedy podejmiemy Karpaty Krosno) to dzień wolny od pracy.

Głosować można W TYM MIEJSCU.