ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (8-9.09)

Udostępnij

W miniony weekend na boiska nie wybiegli juniorzy, których spotkania zostały przełożone na 26 września. Po trzy punkty sięgnęli młodzicy starsi, zaś porażki zanotowali trampkarze starsi i młodzicy młodsi. Poniżej pełne podsumowanie weekendowych meczów.

 

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Motor Lublin 0:4
(0:2)
Orlęta-Spomlek
: Michał Nowosz - Jakub Belniak, Damian Dragan, Mateusz Waszczuk, Aleks Głos, Bartłomiej Kowalski, Adrian Kułak, Ziemowit Niewęgłowski, Cyprian Wardziak, Mateusz Zień, Sebastian Zinko oraz Damian Borkowski, Jakub Frączek, Hubert Grodzicki, Kacper Głos, Jakub Kowalski, Jan Łaskarzewski.
Komentarz trenera
Sebastian Żądełek: W niedzielę nie miałem do dyspozycji trzech podstawowych obrońców i było to widać. Z drugiej strony samo spotkanie było do wygrania, bo mieliśmy naprawdę dużo okazji. Motor to silna drużyna, zwłaszcza że grali u nas naprawdę mocnym składem. W optymalnym zestawieniu jesteśmy w stanie walczyć i wygrywać z każdym, ale w osłabieniu nie jest nam o to łatwo. Powoli zaczynamy myśleć już o rundzie jesiennej, kiedy będziemy walzyć z zespołami naszego pokroju.

Młodzicy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - TOP54 Biała Podlaska 2:0
 (2:0)
Bramki dla Orląt: Jakub Piwowar 25', Mikołaj Mitura 27'
Orlęta-Spomlek: Fabian Borysiuk - Jakub Piwowar, Filip Gomółka, Wiktor Ładny, Igor Melchior, Mikołaj Mitura, Maciej Nast, Wiktor Paszkowski, Szymon Wołek oraz Jakub Węgrzyn, Bartosz Suśniak, Karol Białek, Maciej Bujak, Deniz Kaya, Jakub Kolęda, Rafał Ochnio, Kacper Pasek.
Komentarz trenera
Daniel Syta
: Wygraliśmy, ale mam mieszane odczucia. W pierwszej połowie graliśmy dość dobrze, czego efektem były dwa gole. Z kolei po przerwie drużyna była najwidoczniej zbyt pewna siebie, spoczęła na laurach. TOP, solidny zespół, zaczął dochodzić do głosu. Może nie stworzył sobie zbyt wielu okazji, ale my graliśmy niedokładnie, źle. W szatni musiałem mocno porozmawiać z drużyną, bo w drugiej połowie wyglądało to tak jak na pewno nie powinno.

Młodzicy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - TOP54 Biała Podlaska 0:3 (0:0)
Orlęta-Spomlek
: Łukasz Kublicki - Kacper Falkowski, Gerard Gmiter, Michał Grzejdak, Jakub Koprianiuk, Franciszek Kowalski, Aleksander Muniowski, Michał Osior, Kacper Palica oraz Marcin Kałuski, Błażej Niewęgłowski, Mikołaj Kot, Krzysztof Parys, Eryk Strzelecki, Karol Uchaniuk, Kacper Zieliński.
Komentarz trenera
Fabian Ciok: Był to trzeci nasz mecz w sezonie i na pewno najsłabszy. Momentami nie poznawałem swojej drużyny. Graliśmy słabo i przegraliśmy zasłużenie. Nie licząc pierwszych 15 minut TOP dominował i wygrał zasłużenie. Przed nami domowy mecz z Lublinianką. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem