ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Przedstawiciele Orląt wyróżnieni przez BOZPN

Udostępnij

Z prac Zarządu Klubu / Przedstawiciele Orląt wyróżnieni przez BOZPN.Kolejne posiedzenie Zarządu Klubu miało miejsce w dniu 6 lipca. Wzięli w nim udział wszyscy członkowie kierownictwa Orląt. Ponieważ było to pierwsze spotkanie po zakończeniu rozgrywek, główny temat stanowiło podsumowanie ostatniego sezonu.

Największą radość sprawiło zarówno działaczom, jak i przede wszystkim kibicom utrzymanie się pierwszej drużyny w III lidze. Wielkie słowa uznania należą się zawodnikom i ich trenerowi Damianowi Pankowi, który przejął zespól w trudnym momencie. Ostatecznie drużyna seniorów zajęła 10. miejsce w rozgrywkach, czyli trzy miejsca nad strefą spadkową. Drużyna rezerw grała w Bialskopodlaskiej Lidze Okręgowej i ostatecznie z dorobkiem 39 punktów zajęła tam 7. miejsce w stawce 14 zespołów. Zawodnikom z zaplecza trzecioligowców po bardzo dobrej rundzie jesiennej nieco gorzej wypadła wiosna, głównie z powodu kłopotów kadrowych.

Kolejny dobry sezon mają za sobą nasze drużyny młodzieżowe. Juniorzy starsi – zawodnicy z roczników 1994-1995 trenowani przez Edmunda Koperwasa brali udział w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych, gdzie zajęli 5. miejsce w stawce 14 drużyn. Juniorzy młodsi – zawodnicy z roczników 1996-1997 prowadzeni przez Łukasza Włoszka grali w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych, gdzie zajęli 11. miejsce w stawce 14 drużyn. Trampkarze starsi – zawodnicy z roczników 1998-1999 trenowani do połowy maja przez Damiana Panka, a później przez Edmunda Koperwasa brali udział w rozgrywkach Bialskopodlaskiej Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych, gdzie zdobyli 1. miejsce w stawce 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. Młodzicy starsi – zawodnicy z roczników 2000-2001 trenowani przez Dariusza Wołka grali w rozgrywkach Bialskopodlaskiej Okręgowej Ligi Młodzików Starszych i uplasowali się na 2. miejscu w stawce 16 drużyn podzielonych na dwie grupy. Orlicy starsi – zawodnicy z roczników 2002-2003 prowadzeni przez Rafała Borysiuka brali udział w rozgrywkach Bialskopodlaskiej Okręgowej Ligi Orlika Starszego, gdzie zdobyli 1. miejsce w stawce 9 drużyn. Żacy – zawodnicy z roczników 2004-2005 trenowani przez Roberta Kazubskiego grali w Bialskopodlaskiej Okręgowej Lidze Żaków, gdzie uplasowali się na 3. miejscu w stawce 5 drużyn.
   
Zarząd składa podziękowania wszystkim trenerom za zaangażowanie i wytrwałość. Wprawdzie w szkoleniu młodzieży wynik nie powinien być najważniejszy, ale osiągnięcia naszych drużyn wskazują na wysoki poziom pracy i pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Zarząd pragnie także podziękować Rodzicom naszych młodych piłkarzy. Państwa zaangażowanie jest godne uznania. Zarząd  deklaruje, że dołoży wszelkich starań, aby ta współpraca układała się jeszcze lepiej w następnych latach.

W dalszej części spotkania omówiono krótko podsumowanie sezonu, które miało miejsce w sobotę 6 lipca na IV Letniej Gali Piłkarskiej BOZPN w Łomazach. Tradycyjnie już przedstawiciele naszego Klubu zostali wyróżnieni. Wieloletni działacz, obecnie sekretarz Zarządu Włodzimierz Chlebek został uhonorowany srebrną Honorową Odznaką LZPN. Wiceprezes Wiesław Wawrzaszek był nominowany do wyróżnienia w kategorii Najlepszy Działacz. Panowie Damian Panek i Dariusz Wołek otrzymali nominacje do wyróżnień w kategorii Najlepszy Trener Młodzieży. Robert Nowacki, zawodnik drużyny trampkarzy starszych nominowany był do wyróżnienia w kategorii Piłkarska Nadzieja. Najlepszym piłkarzem III ligi wybrano Rafała Borysiuka. Ponadto w kategorii Najlepszy Sędzia nominowany był Paweł Sitkowski, niegdyś zawodnik Orląt-Spomlek, a obecnie sędzia na szczeblu IV ligi. W kategorii Najlepszy Samorząd nominację otrzymało Miasto Radzyń Podlaski. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Kolejnym punktem obrad Zarządu był tzw. bilans otwarcia, czyli dokument opisujący stan organizacyjny i finansowy Klubu na dzień 9 maja 2013 roku (czyli dzień wyboru obecnego Zarządu). Po krótkiej dyskusji została przyjęta ostateczna wersja tego dokumentu. Bilans otwarcia dostępny jest w siedzibie Klubu dla wszystkich aktywnych członków. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Ostatnim tematem obrad był proces rekrutacji na stanowisko Kierownika Klubu. Na zamieszczone na stronie internetowej Orląt-Spomlek ogłoszenie o naborze odpowiedziało 9 osób. Z powodu błędów merytorycznych jedna kandydatura nie mogła być rozpatrywana. Spośród pozostałych 8 wybrano 3 osoby, z którymi zostanie w najbliższym tygodniu przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

 

Galeria z Letniej Gali BOZPN

 

 

_

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem