ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Zmiany w redakcji strony Orląt

Udostępnij


Jest to trudna decyzja, lecz w obecnej sytuacji konieczna. Obowiązki zawodowe nie pozwalają mi niestety na dalsze prowadzenie strony i zmuszają do rezygnacji z działalności w redakcji.


Serdecznie dziękuję Zarządowi Klubu, trenerom, piłkarzom, kolegom z zespołu redakcyjnego i innym osobom, z którymi miałem przyjemność współpracować w ciągu minionych lat na łamach portalu. Jednocześnie mam nadzieję, że serwis będzie nadal dostarczał kibicom wyczerpujących informacji i pozostanie multimedialną wizytówką Orląt.


                                                                                                                        Michał Szczygielski

Komentarze   

+3 #9 dziwneja 2014-07-04 18:10
Ktoś to chyba prowadzi jak wstawiane są komentarze.
Cytować
+6 #8 stronaPrk 2014-07-04 12:23
Moze znajdzie sie ktos nowy do prowadzenia strony?
Cytować
+17 #7 mieszaczM 2014-07-04 11:07
A to zasługa jednego z członków zarządu Dziękujemy
Cytować
+3 #6 RE: Zmiany w redakcji strony Orlątxyz 2014-07-04 10:55
Cytuję piki:
Co się dzieje , zaspój redakcyjny się rozsypał , zawodnicy , trenerzy odchodzą , czyja to zasługa ?
Może w komentarzach dowiemy się więcej ...

Dobrze , że boiska i trawa zadbana ...


Możesz powiedzieć więcej jacy zawodnicy i trenerzy odeszli ??
Cytować
-1 #5 łakomyPiotrek 2014-07-03 20:59
Nie Łakomy nie znalazł uznania w oczach trenera Jałochy.
Cytować
+3 #4 lipaadk 2014-07-03 16:51
nie ma redaktora nie ma komu pisac:)
Cytować
+11 #3 co się dzieje ?piki 2014-07-03 14:25
Co się dzieje , zaspój redakcyjny się rozsypał , zawodnicy , trenerzy odchodzą , czyja to zasługa ?
Może w komentarzach dowiemy się więcej ...

Dobrze , że boiska i trawa zadbana ...
Cytować
+4 #2 newsmichal 2014-07-02 12:28
Uzupelniajcie ta strone troche, lakomy w pulawach ?
Cytować
+9 #1 trzym się!Dziadulek 2014-06-23 18:39
Michał trzymam kciuki! :) szkoda ale decyzja zrozumiała :) Powodzenia i pozdrowienia z Boguchwały :)
Cytować