ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

JUŻ KONIEC WAKACJI

Udostępnij

W ostatnim czasie zaczęły docierać do mnie pełne troski zapytania kibiców ,,czy przypadkiem coś złego się nie dzieje w Orlętach,,.Wynikają one najprawdopodobniej z faktu że nasza strona www która do tej pory dynamicznie przekazywała informacje kibicom przeszła ostatnio w stan letargu. Po prostu skończył się sezon, zaczął się sezon urlopowy, czas rozluźnienia.

Ale głównie spowodowane to było faktem że niestety z pracy w redakcji naszego portalu zrezygnował z przyczyn niezależnych od nas Michał Szczygielski, który nawet w okresie ,,bezrybia,, potrafił puścić ciekawego newsa, napisać interesujący tekst.

 

Rozumiem i szanuję decyzję Michała.

Michale, w imieniu nie tylko swoim dziękuję za ogrom pracy który włożyłeś w stworzenie portalu który poziomem daleko wykraczał poza nasze realia. Życzę jak najwięcej satysfakcji z nowej bardzo odpowiedzialnej pracy, jak i w życiu osobistym. Mam oczywiście nadzieję że od czasu do czasu coś napiszesz, odwiedzisz, wpadniesz na mecz. Zawsze tu będziesz bardzo mile widziany .

Po przegrupowaniu sił redakcja wraca do gry. Bardzo mile widziana pomoc każdego komu zależy na utrzymaniu odpowiedniego poziomu. Zapraszamy do współpracy.

Jak zwykle przed nowym sezonem sprawą najbardziej interesującą kibiców są zmiany w składzie zespołu. Tutaj mogę napisać że oczywiście trzon zespołu pozostaje. Kilka zmian jest w trakcie uzgodnień i nie jeszcze jest pewnych. Na pewno natomiast w przyszłym sezonie nie zobaczymy Kamila Oziemczuka któremu skonćzył się okres wypożyczenia. Najprawdopodobniej też nie zagra w rundzie jesiennej Dominik Struk który nie dał sie namówić na pogodzenie noworozpoczętej nauki na studiach z grą w Orlętach. Jewgenij Chorolski tuż po zakończeniu sezonu powrócił na Ukrainę i też raczej nie wystąpi już u nas. To tyle jak na razie jeżeli chodzi o rubrykę ,,ubyli,,.

Klub możliwie jak najwcześniej podjął rozmowy z kilkoma zawodnikami którzy mogliby być wzmocnieniem zespołu. Nie czekamy do końca okienka transferowego kiedy na rynku pozostają już tylko piłkarze odrzuceni przez inne kluby. Taką politykę przyjęliśmy już rok temu i zdała ona egzamin. Dotychczas uzgodniliśmy warunki finansowe z trzema nowymi zawodnikami; środkowym napastnikiem,środkowym ofensywnym pomocnikiem i skrajnym pomocnikiem.

Ich personalia podamy jak będziemy na 100 % pewni że będą naszymi zawodnikami. W przypadku środkowego pomocnika który jest wolnym zawodnikiem praktycznie pozostała do podpisania już tylko umowa. Dwaj pozostali to młodzi zawodnicy z wyższej ligi którzy przyszliby do nas na zasadzie wypożyczenia. W jednym przypadku pozostały do uzgodnienia warunki wypożyczenia z klubem, w drugim zmienił się trener i zawodnik jest jeszcze w kręgu szerokich konsultacji. Nie są jeszcze przesądzone sprawy gry Pawła Komara i Mateusza Łakomego. Do gry w Orlętach powróci natomiast najprawdopodobniej jeden z naszych wychowanków. Jak również pozostali nasi wychowankowie którzy ostatnio byli na wypożyczeniach w klubach niższych lig powinni się stawić na pierwszych treningach. Do składu pierwszego zespołu włączonych zostanie też kilku naszych wyróżniających się juniorów min. 16-letni Bartek Powałka który powrócił do nas po grze w Widoku Lublin.

By nie przeciążać młodych organizmów będą oni trenować tylko częściowo z pierwszym zespołem, natomiast głównie będą grać w drużynach juniorskich. Dostaną jednak szansę na oswojenie się z dorosłą piłką.

Pierwszy trening seniorów już w sobotę 12 lipca o godzinie 17:00.

                                                                                                                                                           Prezes Klubu

                                                                                                                                                           Krzysztof Grochowski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem