ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Lwowianie już trenują. (VIDEO)

Udostępnij

Jutrzejsi rywale naszej drużyny seniorzy przybyli już do Radzynia około godz.14.00 i po pierwszym gościnnym obiedzie rozpoczęli trening na bocznym boisku. Po treningu zawodnicy Pogoni udali się na pływalnię, którą włodarze naszego miasta udostępnili gościom ze Lwowa. Natomiast drużyna juniorów przyjedzie około godziny 23.00, po odbytym turnieju w Zabrzu.Jutrzejszy mecz jak już informowaliśmy odbędzie się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego. Zarząd Klubu serdecznie zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków na jutrzejsze spotkanie na godzinę 16.00. Cena biletu 5 zł.

 Galeria [LINK]

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem