ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Przyszłość Orląt.

Udostępnij

Od wczoraj ruszyły  pierwsze treningi najmłodszych grup młodzieżowych. Na boiskach pojawili się chłopcy z roczników 2003-2007, czyli  drużyny::żaków,orlików i młodzików młodszych.. W sztabie szkoleniowym niestety nastąpiła zmiana spowodowana odejściem z klubu Roberta Kazubskiego.Tegoroczny absolwent AWF wybrał ofertę gry w Motorze Lublin.

Głównym powodem były względy rodzinne, konieczność opieki nad chorym ojcem. Z rodzinnego domu w Piotrowicach ma kilka razy bliżej do Lublina niż Radzynia.  Robert żegnając się z klubem  mówił ,, najbardziej żal mi dzieciaków” Sympatycznemu trenerowi i świetnemu obrońcy, grającemu u nas przez cztery lata , życzymy jak najwięcej udanych występów w nowym zespole.

Sztab trenerów został uzupełniony przez następnego piłkarza drużyny seniorów Pawła Komara. Znamienne może być to, że to też obrońca i także tegoroczny absolwentem  AWF.

Najbliższy trening tych grup w czwartek o 18.30.Zapraszamy także nowych sympatyków piłki nożnej z tych roczników . Od września  w klubie wystartuje  nowa grupa naborowa, chłopcy rocznik 2007 i młodsi, której trenerem będzie …... Wojciech Jakubiec.

Galeria z  treningu [LINK]

Komentarze   

+4 #5 zmiany , nie ma co płakać ...piki 2014-08-07 16:12
Takie jest życie , ktoś odchodzi , ktoś przychodzi ...
Nie ma co płakać.
Są trzenerzy którzy wkładają serce i dobrze poprowadzą drużyny , wyniki nadal będą bo ... chłopcy przecież nie odeszli , a to czego się nauczą z nowymi trenerami i "nowych" składach może im wyjść na lepsze .
Będzie dobrze :-)
Cytować
+3 #4 SzkodaK..a 2014-08-07 11:25
Wszystko fajnie, tylko wielka szkoda, że grupa, którą prowadził Robert Kazubski nie może wspólnie kontynuować swoich osiągnięć. Przypominam, że zdobyli wicemistrzostwo w lidze w swojej kategorii wiekowej. Teraz część grupy zabiorą do rocznika 2003 (którego praktycznie nie ma), zostanie grupka chłopców, Żal... A ponoć powody odejścia trenera były trochę inne...
Cytować
+3 #3 wyjaśnienieMIREK PIASKO 2014-08-06 20:43
W piątek podamy skład kadry na jesień 2014, niektórzy zawodnicy są jeszcze w trakcie załatwiania transferów i nie chcemy Państwa wprowadzać w błąd.
Cytować
+2 #2 transfer?!ja 2014-08-06 18:09
Czy podacie wreszcie kadrę orląt? Czy ta strona nie funkcjonuje.?
Cytować
-2 #1 RE: Przyszłość Orląt.xyz 2014-08-06 14:58
Co z zawodnikami testowanymi ? Za 4 dni pierwszy mecz z Wisłoką a ludzie nie wiedzą kto będzie grał w składzie. Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem