ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Jesteś przedsiębiorcą? Pomóż swojej drużynie.

Udostępnij

              Zarząd LKS „Orlęta-Spomlek” w Radzyniu Podl.  zwraca się z  uprzejmą prośbą  do radzyńskich przedsiębiorców o pomoc w zatrudnieniu naszych zawodników drużyny seniorów.

Informujemy, że piłkarze  otrzymują wynagrodzenie z klubu  w tym premie za wygrane mecze, lecz są to   niewielkie środki finansowe które nie  wystarczają na pokrycie bieżących potrzeb zawodników, dlatego też większość naszych piłkarzy pracuje, niektórzy studiują lub jeszcze się uczą, kilku właśnie poszukuje pracy.

W zasadzie może to być każda praca, pod warunkiem że nie będzie zbyt wyczerpująca fizycznie i nie będzie kolidowała z treningami w godzinach popołudniowych.

Może to być także praca na niepełny etat.

Przedsiębiorcy, szefowie kadr jeżeli moglibyście pomóc zatrudniając piłkarza naszego klubu nawet na czas określony będziemy bardzo wdzięczni i deklarujemy  reklamę oraz  promowanie Waszej firmy na obiektach sportowych w Radzyniu Podl.

 

Zarząd LKS Orlęta Spomlek

Komentarze   

0 #3 do kibicaaaPiter 2014-08-13 07:17
W 1 lidze się nie pracuje tylko gra (chyba wszędzie, nawet u nas). Tam są większe miasta i porządni sponsorzy, więc się kręci. U nas w III lidze niestety takie są realia, że jak się chce mieć dobrych zawodników i liczyć się to trzeba im zapłacić. Klub stać jedynie na małą część a reszta płaci pracodawca, który zatrudnia zawodnika.Oczyw iście zawodnik nie pracuje normalnie, bo dużo lżej i dużo się zwalnia,a więc ma sporo przywilejów. Jednym słowem nikt dobry do nas nie przyjdzie grać za "dziękuję"
Cytować
-1 #2 RE: Jesteś przedsiębiorcą? Pomóż swojej drużynie. kibicaaaaa 2014-08-12 21:21
To sa jakieś żarty zebh to byla 1liga albo jalies fajne wyniki a tu dac im prace z klubu kasa swoja droga a ludzie klepia biese to sa zarty niech zarzad ich zatrudni
Cytować
-1 #1 pomoc finansowakibic28 2014-08-12 13:50
JESTES PRZEDSIEBIORCĄ WSPOMÓŻ KLUB ORLĘTA SPOMLEK RADZYŃ FINANSOWO...
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem