ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Terminarz wszystkich spotkań grup młodzieżowych na naszych obiektach..

Udostępnij

Zarząd Klubu Orlęta Spomlek informuje, że sezon piłkarski w naszym klubie rozpoczął się w dniu 10.08.2014 r meczem seniorów z Wisłoką Dębica a zakończy się 11.11.2014 r też spotkaniem seniorów z Avią Świdnik. Sześć starszych grup młodzieżowych poczynając od   młodzika młodszego do juniora starszego włącznie  uczestniczą w rozgrywkach  lubelskiej ligi wojewódzkiej. Natomiast dwie młodsze grupy; orlik i żak będą brały udział w rozgrywkach na szczeblu  BOZPN.

W przypadku tych dwóch grup mecze rozgrywane są systemem turniejowym, każdy z każdym, 2x 15 min. Poza tym boisko jest mniejsze (45/55 x 26/35m dla żaków i 50/55x 30/35 m dla orlików), bramki 2x5, pole karne 15 x 9, karny 9 m. Gra  po 7 zawodników, zmiany powrotne, gra bez spalonego.

Wszystkich planowanych spotkań na naszym stadionie jesienią 2014 zaplanowanych jest 56. Wstęp na mecze drużyn młodzieżowych jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich kibiców, sympatyków, rodziców, babcie, dziadków na nasz stadion.

. Poniżej przedstawiamy szczegółowy terminarz spotkań wszystkich grup łącznie z seniorami

data

Dzień tygodnia

liga

grupa

przeciwnik

10.08.2014

Niedziela g.17.00

III liga

Seniorzy

Wisłoka Dębica

15.08.2014

Piątek g.11.00

Liga woj.

Jun. starszy

Górnik Łęczna

15.08.2014

Piątek g.13.00

Liga woj.

Jun. młodszy

Górnik Łęczna

16.08.2014

Sobota g. 10.00

Liga woj.

Tr. starszy.

Górnik Łęczna

16.08.2014

Sobota g. 12..00

Liga woj.

Tr. młodszy

Górnik Łęczna

17.08.2014

Niedziela g.17.00

III liga

Seniorzy

Lublinianka

23.08.2014

Sobota g.10.00

Liga woj.

Tr. starszy.

BKS Lublin

23.08.2014

Sobota g.12.00

Liga woj.

Tr. młodszy

BKS Lublin

24.08.2014

Niedziela g. 11.00

Liga woj.

Jun. starszy

Avia Świdnik

24.08.2014

Niedziela g. 13.00

Liga woj.

Jun. młodszy

Avia Świdnik

28.08.2014

Czwartek g. 11.00

Liga woj.

Młodzik st..

Widok Lublin

28.08.2014

Czwartek g. 13.00

Liga woj.

Młodzik mł.

Widok Lublin

30.08.2014

Sobota g. 11.00

Liga woj.

Młodzik st..

Dubler Opole Lub.

30.08.2014

Sobota g. 13.00

Liga woj.

Młodzik mł.

Dubler Opole Lub.

31.08.2014

Niedziela g. 17.00

III liga

Seniorzy

JKS Jarosław

03.09.2014

Środa g. 15.00

Liga woj.

Jun. starszy

Widok Lublin

03.09.2014

Środa g. 17.00

Liga woj.

Jun. młodszy

Widok Lublin

03.09.2014

Środa g. 15.00

Liga woj.

Tr. starszy.

OSiR Biłgoraj

03.09.2014

Środa g. 17.00

Liga woj.

Tr. młodszy

OSiR Biłgoraj

06.09.2014

Sobota g. 13.00

Liga woj.

Młodzik st..

BKS Lublin

06.09.2014

Sobota g. 15.00

Liga woj.

Młodzik mł.

BKS Lublin

06.09.2014

Sobota g. 10.00

BOZPN

Żak

TOP 54 I i II

10.09.2014

Środa g. 16.00

III liga

Seniorzy

Resovia Rzeszów

13.09.2014

Sobota g. 12.00

Liga woj.

Jun. starszy

Tomasovia Tom. Lub.

13.09.2014

Sobota g. 14.00

Liga woj.

Jun. młodszy

Tomasovia Tom. Lub.

13.09.2014

Sobota g. 10.00

Liga woj.

Tr. starszy.

Widok Lublin

13.09.2014

Sobota g. 12.00

Liga woj.

Tr. młodszy

Widok Lublin

13.09.2014

Sobota g. 10.00

BOZPN

Orlik

DAF Łuków I i II

17.09.2014

Środa g. 15.00

Liga woj.

Młodzik st..

Wisła Puławy

17.09.2014

Środa g. 17.00

Liga woj.

Młodzik mł.

Wisła Puławy

20.09.2014

Sobota g. 10.00

BOZPN

Żak

DAF Łuków I i II

21.09.2014

Niedziela g. 16.00

III liga

Seniorzy

Wólczanka Wólka P.

27.09.2014

Sobota g. 11.00

Liga woj.

Jun. starszy

Łada Biłgoraj

27.09.2014

Sobota g. 13.00

Liga woj.

Jun. młodszy

Łada Biłgoraj

27.09.2014

Sobota g. 14.30

Liga woj.

Tr. starszy.

Motor Lublin

27.09.2014

Sobota g. 16.00

Liga woj.

Tr. młodszy

Motor Lublin

27.09.2014

Sobota g. 14.00

Liga woj.

Młodzik st..

Tomasovia Tom. Lub.

27.09.2014

Sobota g. 16.00

Liga woj.

Młodzik mł.

Tomasovia Tom. Lub.

27.09.2014

Sobota g. 10.00

BOZPN

Żak

AMPLUS Ł. I i II.

4.10.2014

Sobota g. 11.00

Liga woj.

Jun. starszy

Orlęta Łuków

4.10.2014

Sobota g. 13.00

Liga woj.

Jun. młodszy

Orlęta Łuków

5.10.2014

Niedziela g. 15.00

III liga

Seniorzy

Motor Lublin

11.10.2014

Sobota g. 10.00

Liga woj.

Tr. starszy.

Drużyna z barażu st.

11.10.2014

Sobota g. 12.00

Liga woj.

Tr. młodszy

Hetman Zamość

11.10.2014

Sobota g. 12.00

Liga woj.

Młodzik st..

OSiR Biłgoraj

11.10.2014

Sobota g. 14.00

Liga woj.

Młodzik mł.

OSiR Biłgoraj

18.10.2014

Sobota g. 11.00

Liga woj.

Jun. starszy

Wojan Miączyn

18.10.2014

Sobota g. 13.00

Liga woj.

Jun. młodszy

Motor Lublin

18.10.2014

Sobota g. 10.00

Liga woj.

Tr. starszy.

Orlęta Łuków

18.10.2014

Sobota g. 12.00

Liga woj.

Tr. młodszy

Orlęta Łuków

18.10.2014

Sobota g. 10.00

BOZPN

Orlik

TOP 54 I i III

19.10.2014

Niedziela g. 14.00

III liga

Seniorzy

Hetman Żółkiewka

26.10.2014

Niedziela g. 10.00

Liga woj.

Młodzik st..

TOP 54

26.10.2014

Niedziela g. 12.00

Liga woj.

Młodzik mł.

TOP 54

02.11.2014

Niedziela g. 13.00

III liga

Seniorzy

Orzeł Przeworsk

11.11.2014

Wtorek g. 13.00

III liga

Seniorzy

Avia Świdnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze   

+2 #1 szkolenie młodzieży44 2014-08-21 15:09
Panie Prezesie, Panowie z Zarządu skoro szkolimy tyle młodzieży warto by było sporządzić wykaz zawodników, trenerów zrobić grupowe zdjęcia poszczególnych drużyn i wysłać te materiały na adres Prezesa PZPN-u z prośbą o dofinansowanie. Jeżeli nie przedstawimy tego sami nikt się nie zainteresuje jakimś klubem w Polsce "B".
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

kwiecień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
10
11
13
14
16
17
18
20
21
24
25
26
27
28

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem