ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Robert Nowacki zawodnikiem Jagiellonii

Udostępnij
Niezwykle miło jest nam poinformować że nasz wychowanek, 16-letni Robert Nowacki został właśnie zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Dysponujący nieprzeciętnym talentem i  świetnymi warunkami fizycznymi bramkarz ma szanse trenować z pierwszym zespołem Jagiellonii, a grać w Centralnej Lidze Juniorów. 
Robert grę w piłkę zaczynał w naszym klubie w wieku 8 lat, od najmłodszej grupy naborowej. Lata treningów i gry skutkowały stałym wzrostem umiejętności. Warto też chyba podkreśłić, że nie przeszkadzało to też nigdy Robertowi w osiąganiu bardzo dobrych wyników w szkole. W ostatnim sezonie był ostoją w bramce obu drużyn juniorskich, mimo że nominalnie był tylko juniorem młodszym i to z młodszego rocznika .Latem tego roku po ukończeniu 16 lat, został już zgłoszony przez nasz klub także do rozgrywek seniorów.
Nie zdążył jednak zadebiutować w oficjalnym meczu seniorów. Zagrał jedynie w  czerwcu z okazji 90-lecia klubu w  meczu seniorów z byłymi gwiazdami Orląt. W tym roku był już powołany na konsultacje reprezentacji Polski w swojej grupie wiekowej.
Negocjacje między klubami  w sprawie transferu Roberta trwały kilkanaście dni. Zależało nam bowiem  na przyjęciu rozwiązania w którym może za mniejsze pieniądze teraz, zyskamy jednak prawo do gratyfikacji w przyszłości w przypadku rozwoju kariery piłkarskiej zawodnika.Na co klub  pozyskujący nie chciał początkowo się zgodzić. W końcu doszło do satysfakcjonującego  nas kompromisu.
Nie pozostaje nam więc nic innego jak życzyć Robertowi dalszego rozwoju i jak najwięcej udanych występów w nowym klubie.Trzymamy kciuki.
 
A już u najbliższym tygodniu  zaczynamy nabór do najmłodszej grupy -rocznik 2007 i młodsi, którą poprowadzi Wojciech Jakubiec.  Więcej informacji pod numerem telefonu tel. (83) 352-01-32, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                                                              KG

Komentarze   

+5 #1 gratulacjelks_1924 2014-08-31 12:19
życzę sukcesów i pójścia w ślady W Szczęsnego i Boruca:)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem