Dwie bramki Resovii. Orlęta Radzyń – Resovia Rzeszów 1 : 1.

Drużyna  Orląt Radzyń w siódmej kolejce spotkań o mistrzostwo trzeciej ligi zanotowała piąty remis. Pomimo , że zawodnicy drużyny z Radzynia nie strzelili żadnej bramki uzyskali rezultat 1:1. Wynik spotkania został ustalony po sześciu minutach gry przez zawodników Resovii. W drugiej minucie Piotr Krawczyk po błędach obrony gospodarzy wepchnął piłkę do  bramki Adama Wasiluka. Wyrównanie nastąpiło po dobrej akcji drużyny Orląt.  Daniel Wilk przeciął podanie do Piotra Zmorzyńskiego tak niefortunnie , że nie dał żadnych szans na obronę swojemu bramkarzowi.

Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana z lekką przewagą szczególnie w technice piłkarzy Resovii. Jednak okazji do zdobycia bramek więcej miała drużyna Orląt, ,Piotr Zmorzyński , Tomasz Tymosiak i dwie Rafał Borysiuk. Druga połowa  to festiwal niewykorzystanych okazji ze strony gospodarzy. Wymienię tylko niektóre : sam na sam z Pietryką Tomka Tymosiaka i Adisona Pereiry, słupek po wrzutce Tomka  Tymosiaka , odruchowa obrona Pietryki po główce Adriana Zarzeckiego, silny strzał Adisona z 20 metrów, szansa Melnychuka po dośrodkowaniu Adisona wzdłuż linii bramkowej gości. Resovia najlepszą sutuację miała po strzale Jakuba Ząbkiewicza gdy Adam Wasiluk przeniósł piłkę nad poprzeczką. Cała drużyna Orląt zagrała dobre spotkanie, szczególnie o grze w drugiej połowie powiedzieć można ,że „ gryzła trawę”. Wejście na boisko Adisona Pereiry wyraźnie podwyższyło jakość gry gospodarzy. Zmorą drużyny Orląt jest brak strzelonych bramek. Po dobrym wyregulowaniu celowników drużyna trenera Damiana Panka będzie groźna dla każdego rywala.

Resovia Rzeszów – Orlęta Radzyń 1 : 1.

Bramki : dla Resovii – 2 minuta Piotr Krawczyk ; dla Orląt- 6 minuta Daniel Wilk (samobójcza).

Składy drużyn : Resovia Rzeszów : Marcin Pietryka-Radosław Adamski(56 min.Jakub Ząbkiewicz)

Konrad Domoń, Szymon Kaliniec, Kacper Rop(82 min.Sebastian Dziedzic), Adam Sadecki(53 min. Karol Skuba (84 min.Patryk Róg), Łukasz Sękowski, Piotr Szkolnik, Oleg Tabaka, Daniel Wilk, Piotr Krawczyk.

Orlęta Radzyń : Adam Wasiluk-Marek Leszkiewicz (69 min. Patryk Szymala), Wojciech Jakubiec, Adrian Zarzecki, Paweł Komar, Witalii Melnychuk (86 min.Konrad Król), Rafał Borysiuk, Arkadiusz Kot, Tomasz Tymosiak, Piotr Zmorzyński, Konrad Maca (64 min.Adison  Pereira).                                                                                                                                           Żółte kartki: Resovia – 67min.Jakub Ząbkiewicz,  85min.Oleg Tabaka.

Orlęta – 32min.Marek Leszkiewicz, 84 min.Witalii Melnychuk, 89min.Rafał Borysiuk.

Zawody sędziowali : sędzia główny Pan Arkadiusz Łaszkiewicz, sędziowie asystenci Panowie Rafał Łyś i Bartosz Kapłon – ZPN Zamość.