ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Nie zdążyłem podziękować.

Udostępnij

Wczoraj w dniu 7.12.2014 roku odszedł od nas wierny kibic i sympatyk naszej drużyny Wacław Kot. Jest to tym bardziej dla mnie bolesne, gdyż z Wackiem znaliśmy się od dziecięcych lat, często spędzaliśmy długie godziny grając w piłkę na osiedlowym boisku na Bulwarach.  Przed laty los sprawił, że spotkaliśmy się w radzyńskim szpitalu łóżko w łóżko, jakże obustronna ogarnęła nas radość, kiedy to u boku kolegi ból wydawał się mniejszy. Zapamiętam Go jako bardzo miłego człowieka, u którego zawsze na twarzy widniał uśmiech i te jego różne humorystyczne powiedzonka, czy to w rozmowie indywidualnej, czy też na trybunie boiska piłkarskiego.

Jako wierny kibic miał swoje stałe miejsce na trybunie, zawsze siedział ze swoimi znajomymi w środku pierwszego rzędu . Dał się zauważyć i był widoczny na każdym meczu naszej drużyny. Jako jeden z nielicznych odpowiedział na apel redakcji zwracającej się z prośbą do wszystkich o udostępnienie pamiątek z historii naszej drużyny Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski. Jakże wszyscy z Zarządu byli zaskoczeni z jego domowego archiwum o Orlętach, kiedy to dostarczył cztery segregatory wypełnione po brzegi z wiadomościami z ostatnich 10 lat. Każdy wycinek z gazety, różne publikacje, wydania specjalne książeczek meczowych, karnetów, biletów itd. itd.

Wszystko było powkładane w koszulki i starannie wpięte. Jakże miło byłem zaskoczony kiedy to, w archiwum Wacława odnalazłem kilka moich wydań sprzed 10 lat gazetki „Kibic.” Z uwagi na dostarczenie takiej ilości materiałów postanowiłem zrobić wywiad z Wackiem – nie zdążyłem. Wacku w imieniu Zarządu, redakcji, kibiców – dziękujemy Ci. Obiecuje Ci, że każda kartka z Twoich albumów będzie skserowana i umieszczona w izbie pamięci z podaniem Twojego nazwiska. Długo zostaniesz w mojej pamięci.

 

 

Mirek Piasko

Komentarze   

+12 #2 wierny kibicDareKRP123 2014-12-09 07:52
Niemalże każdy wyjazdowy mecz,każdy mecz u siebie,obecny na stadionie ZAWSZE!,wierny kibic,nie mogłem nie zarejestrować sie na stronie,żeby nie napisac chociażby jednego zdania,pamietam Pana Wacka ze szkoły,kiedy chodzilem do ZSP,fajny gosc,żartował,z awsze pomocny i usmiechniety,wi elka strata dla radzyńskiego sportu,stracili smy wiernego i zawsze oddanego kibica Orląt,,jakoś tak zwyczajnie ciezko bedzie sobie wyobrazić mecz bez tego Pana zasiadajacego na trybunach,wielk a szkoda!
Cytować
+13 #1 RE: Nie zdążyłem podziękować.DoggPounD 2014-12-09 00:02
Najwierniejszy kibic tej drużyny jakiego znałem od lat na zawsze z nami Kocie
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem