ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Adison w litewskiej ekstraklasie?

Udostępnij

Adison w litewskiej ekstraklasie?

Sprawa transferu Brazylijczyka wydaje się być przesadzona. Do potwierdzenia zostało kilka szczegółów. Nikt w klubie takim rozwojem sytuacji nie może być zaskoczony: "Adi" trzecia ligę przerastał o głowę. Nie dziwi więc, że szuka poważniejszych wyzwań a popyt na jego usługi jest duży. Dlatego też zakontraktowano Tomasza Ryczka i Michała Palucha. 

Na pewno na Warszawskiej nie będziemy też kibicować Pawłowi Komarowi. Ambitny skrzydłowy swoja karierę zawodowa zwiazał z praca w Straży Granicznej i musi teraz jechać na wielomiesięczne szkolenie. Jeżeli granic Rzeczypospolitej będzie strzegł tak skutecznie jak bramki Wasiluka, możemy spać spokojnie. A może zobaczymy go w serialu "Wataha"?

Również Konrad Król oprócz talentów sportowych odkrył w sobie żyłkę biznesowa. Od pewnego czasu prowadzi z sukcesami sklep z częściami samochodowymi i postanowił spróbować swoich sił na rynku niemieckim. Z klubem defnitywnie się nie żegna, umowa została zawieszona do 30 czerwca.

Luki w kadrze wypełnione sa młodzieżowcami. Trwaja również rozmowy i testy z pomocnikiem z Ukrainy oraz jeszcze jednym napastnikiem z doświadczeniem z wyższych lig polskich.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem