ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Adison jedną nogą na Litwie

Udostępnij

Blisko sfinalizowania jest transfer Adisona Perreiry do FK Szawle. Zawodnik od piątku przebywa na testach w litewskim pierwszoligowcu. Nikt w klubie - a zwłaszcza trener Panek - nie jest zaskoczony takim rozwojem sytuacji. "Adi" trzecią ligę przerastał o głowę, nie dziwi więc, że szuka poważniejszych wyzwań, a na jego sportowe usługi jest duży popyt. Z myślą o wypełnieniu luki po Brazylijczyku zakontraktowano już Tomasza Ryczka i Michała Palucha, bliski podpisania kontraktu jest też jeszcze jeden napastnik ze stażem w wyższych polskich ligach.

 

Na Warszawskiej nie zobaczymy też Pawła Komara. Waleczny boczny obrońca postanowił strzec granic Rzeczypospolitej i zaciągnął się do Straży Granicznej. Wiąże się to z koniecznością odbycia długiego szkolenia. Może zobaczymy go w serialu "Wataha"?

Oprócz piłkarskich talenty biznesowe odkrył w sobie Konrad Król. Od pewnego czasu prowadzi sklep z częściami samochodowymi i postanowił spróbować swoich sił na rynku niemieckim. Definitywnie nie zrywa więzi z klubem: wykonywanie umowy zostało zawieszone do końca rundy. Jego miejsce być może zajmie testowany gracz z Ukrainy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem