ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Adam Wasiluk odszedł do Olimpii Elbląg!

Udostępnij

 Nie chcieliśmy puszczać Adama na żadne testy, ale Olimpia Elbląg po prostu zapłaciła zapisaną w kontrakcie kwotę odstępnego, uzgodniła warunki z samym bramkarzem i musieliśmy pogodzić się z dokonanymi faktami – tak niespodziewany transfer Adama Wasiluka do Olimpii Elbląg komentuje prezes Orląt Krzysztof Grochowski.

 

Wasiluk ma za sobą świetną rundę, w której niejednokrotnie pokazał drzemiące w nim możliwości. Nie dziwi więc, że zwrócił na siebie uwagę wielu klubów. Olimpia Elbląg w grupie warmińsko – podlaskiej walczy o awans do drugiej ligi.

- Sytuacja trochę nas zaskoczyła, wszystko działo się dość szybko – komentuje trener Damian Panek. Na pewno będzie trzeba łatać powstałą dziurę. Nie wiem, czy będziemy szukać „jedynki” czy dublera dla Krzysztofa Stężały, bo na niego zawsze można liczyć. Już w najbliższym sparringu w sobotę w Łęcznej najprawdopodobniej będziemy testować kandydata do gry w naszej bramce.

Adamowi za dobrą grę w naszych barwach pięknie dziękujemy, życzymy sukcesów w nowym klubie. Na Warszawskiej zawsze będziesz miłym gościem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem